Battlefield Mobile Betası Yakında Geliyor; Google Play Store'dan İndirilebilir

Battlefield Mobile Betası Yakında Geliyor; Google Play Store'dan İndirilebilir

Popüler oyun Battlefield, önümüzdeki yıl Android sürümüne kavuşacak, ancak oyuncular bu yıl Android için Battlefield Mobile beta sürümünü deneyebilecekler. Uygulama, Google Play Store'da indirilebilir olacaktır.

Android için Battlefield Mobile betası: Battlefield hayranları, oyunu akıllı telefonlarında ve tabletlerinde oynayabilmek için 2022'ye kadar beklemek zorunda oldukları için mutlu olmayabilirler ve Nisan ayında duyurulan oyun hala geliştirme aşamasında ve beta testi devam ediyor.

Ancak oyunun kendisi gelecek yıl piyasaya çıkacak olsa da bu, tüm oyuncuların Battlefield Mobile'ın mobil sürümünü denemek için o zamana kadar beklemek zorunda kalacağı anlamına gelmiyor. Aslında EA, yakın zamanda Android için Battlefield Mobile betasının test aşamasında olduğunu ve yeni bir rapora göre dünya çapında daha fazla oyuncuya sunulacağını duyurdu.

EA tarafından web sitesinde kısa süre önce yayınlanan SSS'ye göre şirket, Filipinler ve Endonezya'da Android için Battlefield Mobile beta sürümünü test etmeye başladı bile. Ancak, diğer bölgelerdeki oyuncular muhtemelen oyunu ne zaman indirip deneyebileceklerini merak ediyor. Şirkete göre, Android için Battlefield Mobile betası yakında diğer bölgelere de yayılacak.

Android için Battlefield Mobile betası bölgenizde test için hazır olduğunda, Google Play Store'a gidip oyunu indirebilirsiniz. Google Play Store'da "Erken Erişim" olarak listelenmelidir. Ancak, Android için yaklaşmakta olan Battlefield Mobile beta sürümünü oynamak için Android telefonlar için minimum sistem gereksinimleri hakkında bir bilgi yok. Oyun ayrıca oyunun PC versiyonu ile etkileşime veya sürekliliğe izin vermeyecek ve beta sadece Android kullanıcıları için geçerli olacak.

Android için Battlefield Mobile betası, uygulama içi satın alma olarak Fortnite benzeri kozmetiklere sahip olacak ve oyuncular ayrıca bir "savaş kartı" ve oyunun ücretsiz oynanabilirliğini etkilememesi gereken diğer içerikleri satın alabilecekler. Oyunun önümüzdeki yıl mobil cihazlarda piyasaya sürülmesi bekleniyor, ancak Android için mevcut Battlefield Mobile beta sürümü gibi oyuncuların test etmesi için bir iOS beta sürümünün mevcut olup olmayacağı hakkında bir bilgi yok.