Battlefield Mobile Betası Bu Sonbaharda Android Cihazlara Geliyor

Battlefield Mobile Betası Bu Sonbaharda Android Cihazlara Geliyor

Battlefield Mobile betası bu sonbaharda Android cihazlara geliyor.

Mobil oyuncular Battlefield'ı gelecek yıla kadar alamayacaklar, orası kesin. Ancak, türün pek çok hayranının bu sonbahardan itibaren Battlefield Mobile beta sürümüne katılma şansı var.

Yayıncı EA, kısa süre önce Endonezya ve Filipinler'de Battlefield Mobile'ı test etmeye başladığını duyurdu, ancak yakında bu oyun testlerini yeni bölgelerde kullanıma sunacak. Oyunun sayfasının bu ayın başlarında Google Play Store'da ortaya çıkmasının nedeni de bu.

Yine de EA, genişlemeye hazır olduklarında, oyuncuların oyuna ön kayıt yaptırmasına ve gelecekteki oyun testleri için yeni kayıt olmasına olanak tanıyan bir sayfa açacağını açıkladı. Başlığın dediği gibi, bu yalnızca Android cihazlarda kullanılabilir.

İyi tarafı, Battlefield Mobile'ın oynaması ücretsiz olacak ve geliştiricileri desteklemek istemeniz durumunda yalnızca kozmetik öğeler içerecek. Ayrıca oyunda bir Battle Pass, koleksiyonluk kozmetikler ve Battlefield'ın bu özel sürümüne özgü açılabilir öğeler yer alacak.

Battlefield Mobile'ın yalnızca mobil cihazlar için geliştirildiğini belirtmek önemlidir, bu nedenle Battlefield'ın herhangi bir konsol veya PC sürümüyle çapraz oynama özelliği olmayacaktır.

Bu sonbaharda betaya girecek olanlar için, tüm ilerlemelerin testin sonunda silineceğini unutmayın. Desteklenen cihazlar hakkında pek bir şey açıklanmadı, ancak telefonunuzun Android 7.0 ve sonraki sürümlerini çalıştırması gerekiyor.