Battlefield 2042 İçin Bir Karşılaştırma Videosu Yayınlandı

Battlefield 2042 İçin Bir Karşılaştırma Videosu Yayınlandı

Yeni bir Battlefield 2042 erken karşılaştırma videosu çevrimiçi olarak paylaşıldı ve geri dönen haritalarda sunulan görsel iyileştirmeleri vurguladı.

Cycu1 tarafından hazırlanan video, Arica Harbor ve Caspian Border haritalarının yeni versiyonlarını karşılaştırıyor. Karşılaştırma olması gerektiği kadar doğru olmasa da, Battlefield 2042'nin yüksek kaliteli görüntüleri çevrimiçi olarak mevcut olmadığı için görsel iyileştirmeler oldukça etkileyici görünüyor.

Battlefield 2042, Battlefield Portal modu aracılığıyla serideki geçmiş girişlerden yeniden düzenlenmiş haritaları içerecek. Onaylanan haritalar Battlefield 1942'den Battle of the Bulge ve El Alamein, Battlefield Bad Company 2'den Valparaiso ve Arica Harbour, Caspian Border ve Battlefield 3'ten Noshahr Canals'tır. Tüm haritalar PC'de ve mevcut nesil konsollarda 128 oyuncuya kadar oynanabilir. Tüm bunların yanı sıra, belki de bu yeni oyundaki en iyi özellikle, oyun içerisinde bulunan yapıların hepsinin yıkılabilirlik özelliğine sahip olmasıdır. Açıkçası bu birçok oyuncu tarafından uzun zamandır beklenen bir şeydi.

Battlefield 2042, 22 Ekim'de PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S ve Xbox One için çıkıyor.

Battlefield 2042

Battlefield 2042 Hakkında

Battlefield 2042, serinin ikonik topyekün savaşına dönüşü işaret ediyor. Ekibinizin ve son teknoloji cephaneliğin yardımıyla dinamik olarak değişen savaş alanlarına uyum sağlayın ve üstesinden gelin. 128 oyuncu desteğiyle, geniş ortamlarda benzeri görülmemiş bir ölçeğe hazırlanın. Conquest ve Breakthrough gibi güncellenmiş çok oyunculu modlardan yepyeni Battlefield Hazard Zone'a kadar devasa deneyimlere katılın.

Battlefield Portal

Battlefield'ın ikonik sandbox savaşı Battlefield 2042'de geri döndü ve her zamankinden daha iyi. Yenilenen hayranların en sevdiği modları üstlenin, yeni yenilikçi deneyimler keşfedin ve çok oyunculu savaşlarınıza yeni bir boyut katan benzeri görülmemiş bir ölçeğe tanık olun.

Battlefield Portal için girmiş olduğumuz haberimize buradan ulaşabilirsiniz.