Battlefield 1 ve Battlefield 5 Amazon Prime Gaming'de Ücretsiz Oldu!

Battlefield 1 ve Battlefield 5 Amazon Prime Gaming'de Ücretsiz Oldu!

Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız üzere, Battlefield 1 Amazon Gaming Prime aracılığıyla ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. Amazon Prime Gaming üyesi olan oyuncular, 21 Temmuz - 4 Ağustos 2021 tarihleri arasında oyunu ücretsiz olarak alabilecekler.

Tek yapmanız gereken, Twitch üyeliğiniz ile giriş yapıp daha sonra ise 8 TL olan abonelik ücretini ödemek ve Battlefield 1'i ücretsiz olarak almaktır.

Amazon Prime Gaming ile Battlefield 1 ve Battlefield 5 Nasıl Alınır?

Amazon Prime Gaming ile Battlefield 1'i kütüphanenize eklemek oldukça basit.

Hemen yukarıda belirttiğim üzere Prime Gaming hesabınıza giriş yaptıktan sonra sizi gaming.amazon.com sayfasına yönlendirecek ve çıkan ekran "Talep Et" düğmesine basın. Ardından ise ekranda oyunu ücretsiz olarak eklemenizi sağlayacak olan kod bulunacak.

Battlefield 1

Ekran yazan kodu Origin istemcinizi açarak, Origin menüsüne giriş yapın. Ardından Ürün Kodunu Kullan ögesini seçin ve verilmiş olan kodu girin. İşte tüm yapmanız gereken bunlardan ibaret. Bunu yaptıktan sonra oyun ücretsiz olarak kütüphanenize eklenmiş olacak. Daha sonra ise oyunu indirip oynayabilirsiniz.

Unutmayın ki bu kod yalnızca PC için geçerlidir.

Battlefield 2042'nin piyasaya sürülmesinden önce, muhtemelen bu eski Battlefield oyunlarına dönmek için iyi bir zaman. Zaten EA Games'inde planı bu yönde. Önceki oyunları ücretsiz olarak veriyor ve Battlefield 2042 için oyuncu tabanını biraz hareketlendirmek istiyor. Bu kampanya sayesinde oyunun oyuncu sayısında büyük bir artış gözlemlenecek ve Battlefield 2042 için daha fazla oyuncu çekmiş olacak.