Battlefield 1'e Özel Xbox One S Sürümlerinin Fiyatı Belli Oldu!

Battlefield 1'e Özel Xbox One S Sürümlerinin Fiyatı Belli Oldu!

Microsoft, içerisinde Battlefield 1 oyununu bulunduran üç yeni Xbox One S paketi açıkladı.

500 GB beyaz renkli konsol, Battlefield 1 Standart Edition tam sürüm ve 1 aylık EA Access üyeliğini 299 dolar karşılığında satın alabileceksiniz. Bu paket ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda ülkelerinde 21 Ekim’den itibaren ve Avrupa ülkelerinde 13 Ekim’den itibaren geçerli olacak.

Fırtına grisi renginde başka bir 500 GB’lık paket de 1 Kasım’dan itibaren piyasada yerini alacak. Bu paketin avantajı ise Microsoft Stores ve Wallmart üzerinden ön sipariş ile 299 dolara alınabilecek.

ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa ülkelerinde Xbox One S Battlefield 1 Special Edition paketini ön sipariş ile alabilecek. Bu paket ise asker yeşili renginde ve 1 TB’lık konsol içeriyor.

1 TB’lık paketi alan kullanıcılar aynı zamanda Battlefield 1 Early Enlister Deluxe Edition, The Hellfighter Pack, Red Baron Pack, Lawrence of Arabia Pack gibi oyun paketlerini indirme şansına, beş ayrı savaş ekipmanı paketine ve bir aylık EA Access üyeliğine sahip olabilecekler.

Asker yeşili renginde olan 1 TB’lık bu paket de ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda ülkelerinde 18 Ekim’de, Avrupa’da 13 Ekim’de satışa sunulacak.