Assassin’s Creed Valhalla’ya 24-28 Şubatta Ücretsiz Sahip Olabilirsiniz!

Assassin’s Creed Valhalla’ya 24-28 Şubatta Ücretsiz Sahip Olabilirsiniz!

Assassin’S Creed serisinin son oyunu olan Valhalla geçtiğimiz yıl oyuncular ile buluşmuştu. Kullanılan güçlü altyapı, görsel destekler ve hızlı tepki vermesi ile yeni bir oyun dünyasına giriş yapıldığı herkes tarafından kabul edilmişti. Kısa süre milyonlarca oyuncu tarafından alınan ve ilgi çeken oyuna sahip olamayanlar için güzel bir sürprizimiz bulunuyor.

Ubisoft bu konuda önemli bir açıklamada bulundu. Viking Eivor ile maceralara atılmak için para vermek zorunda kalmayacaksınız. Firma daha öncede birçok oyununu kısa süreliğine oyuncuların indirmesi ve oynayabilmesi için ücretsiz olarak erişime imkan tanımıştı. Tabi bu oyunu ücretsiz bir şekilde sahip olabilmek için doğru adımı atmanız gerekiyor.

Assassin’s Creed Valhalla Nasıl Ücretsiz Sahip Olunur?

Ubisoft yapmış olduğu duyuruyla birçok insanın bu oyuna ücretsiz sahip olma şansı sundu. Twitter hesabı üzerinden yapılan bu duyuru da sizlere ayrıca bir yol haritası da sunuluyor. Sadece 24-28 Şubat 2022 tarihleri arasında geçerli olacak bu oyunu sizlerde dikkatli bir şekilde yol haritasını izleyerek sahip olabilirsiniz.

Ubisoft 10 Mart tarihinde Assassin’s Creed Valhalla DLC’si olan Dawn of Ragnarök çıkaracak. Bu çıkmadan önce oyunculara bu oyunu ücretsiz deneyimleme imkanını sunuyor. Yol haritasında 22 Şubat tarihinde 1.5.0 güncellemesinin geleceği ve ardından 24-28 şubat tarihlerinde ücretsiz olarak oynama şansının sunulacağı aktarıldı.

Ubisoft Bunu Neden Yapıyor!

Artan oyun fiyatları sebebiyle birçok oyun sever oyun almaktan uzaklaşıyor. Onlara bunun ne kadar güzel bir şekilde olduğunu bazen bu tür popüler oyunları oynama şansı sunarak kazanmak için sunuluyor. Bu gibi daha birçok oyun yıl boyunca ücretsiz olarak belirli günlerde indirime açılabiliyor.

Birçok oyuncu genelde bu tarihleri yakından takip ederek oyun almak yerine bu avantajlardan kullanmayı tercih ediyor. Sizde bu konuda avantajlardan yararlanmak ve Valhalla tarzı oyunları oynamak istiyorsanız doğru adımları atarak ilerlemeyi ihmal etmemelisiniz.