Assassin’s Creed Valhalla Son Dakika Hamlesi Yaptı!

Assassin’s Creed Valhalla Son Dakika Hamlesi Yaptı!

Assassin’s Creed Valhalla oyunu ile ilgili olarak yeni bir güncelleme yapıldı. Söz konusu oyunun çıkması merakla beklenirken, insanların beklentisine dair net bir cevap vermek adına güncel hizmetler ön plana çıktı ve oyun oynanırken biri tarafından hemen sızdırıldı.

Bu yıl Ubisoft ile ilgili olarak iddialı bir gelişim sağlayacak olan bu oyun, Assassin’s Creed Valhalla ismi ile gayet etkili bir geri dönüş sağlıyor ve oyuna dair pek çok seçenek sunuluyor. Bu haberimizde ise sabah saatlerinde internete düşürülen oyun sızdırma videosunun bir anda kaldırılması konusu olacak. Yani oyun videosunu alel acele kaldıran şirket, Assassin’s Creed Valhalla sızdırma video ile gündem olacak gibi duruyor.

Assassin’s Creed Valhalla hemen kaldırdı!

Videonun sızdırılmasına dair çok şey söylense de 30 dakikalık oynanış videosu insanların ilgisini çekmeye devam ediyor. Aşama aşama değişen, hızlı bir şekilde büyüyen ve kaliteli yaklaşımlarla karşımıza çıkarılan bu video için, 12 Temmuz Pazar günü yapılacak bir etkinlikle oyun tanıtılacak.

Epic Games üzerinde 269 TL satış bandına sahip olarak satılacak olan bu oyun için söyleyecek çok fazla seçenek var diyebiliriz. Aşama aşama değişen ve güncel olarak ön plana çıkarılan her oyun haberini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sitemizde karşınıza çıkan bütün haberleri ön plana çıkarmaya devam ediyoruz.