Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok Ekran Görüntüleri Sızdırıldı!

Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok Ekran Görüntüleri Sızdırıldı!

Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok ekran görüntüleri ve hikaye detayları sızdırıldı. İşte detaylar..

Assassin's Creed Valhalla, popüler Assassin's Creed serisinin en yeni oyunudur. Oyun bir dizi ücretsiz ve ücretli güncelleme aldı, ancak yapım aşamasında olan bir tane daha var gibi görünüyor. Son zamanlarda, büyük bir God of War benzeri genişleme söylentileri çevrimiçi olarak ortaya çıktı. God of War ve God of War: Ragnarok, Odin ve Thor gibi İskandinav tanrılarına odaklanır. Ancak şimdiye kadar bunun dışında çok fazla detay yoktu.

Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok için promosyon malzemesi Ubisoft Çin'den sızdı ve interneti su bastı. 10 Mart 2022'de başlaması bekleniyor ve Ragnarok olarak bilinen İskandinav kıyametine yol açan olaylara odaklanıyor.

Hikaye, Frost and Flames Krallığı'nın istilasıyla tehdit edilen muhteşem İskandinav Mitolojisinin Dokuz Aleminde geçiyor. Wat Alheim'daki Cüceler Krallığı dağılıyor ve Odin'in sevgili oğlu Baldr, ölümsüz ateş devi Surtr tarafından kaçırıldı.

Metin Çince'den çevrildi ve anlaşılır olması için düzenlendi. Odin'in çocuklarını kurtarmanın yanı sıra, doğaüstü düşmanları yok etmek için güçlü bir yıldırım yeteneğine sahip olacak

Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok, bu serinin tarihindeki en iddialı genişleme paketidir. Aivor, Odin'in kaderini, Kuzey'in savaşını ve Bilgelik Tanrısı'nın kaderini kişisel olarak deneyimlemelidir. Bir mitoloji dünyasını keşfedecek, Odin'in çocuklarını kurtaracak ve yepyeni bir yıldırım yeteneği ortaya çıkaracaksınız. Tanrılar Ragnarok tarafından yutulmadan önce etinizi ve kanınızı kurtarmalısınız.

Yine de ekran görüntüleri daha net bir resim çiziyor. Görsel olarak muhteşem alanları, yeni don düşmanlarını, iki elli güçlü bir silahı ve muhtemelen Surtr'ün lav dolu krallığını sergiliyorlar.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok sızdırıldığına göre, Ubisoft'un yakında bir duyuru yapacağını umuyoruz. Genişlemenin açıklaması göz önüne alındığında, sonunda franchise'ın doğaüstü unsurlarına daha da dalan zorlayıcı bir deneyim olacak gibi görünüyor. Bunun daha büyük Assassin's Creed kanonuna nasıl bağlandığı henüz görülmedi.