Assassin's Creed Valhalla 7 Dakikalık Kral Dövüşü İfşalandı!

Assassin's Creed Valhalla 7 Dakikalık Kral Dövüşü İfşalandı!

Assassin's Creed Valhalla ile ilgili olarak yenilenen güncelleme ve oyunla ilgili güncel bir video sızdırıldı. Sızıntılar içerisinde bu sefer de bir oynanış bölümü var. Hafta başında sızdırılan 30 dakikalık bölümden sonra boss mücadelesini içeren yeni bir bölüm sızdırıldı. Bu sızdırma işleri kısa sürüyor ve hemen siliniyor. Bu durum da haliyle bazı sıkıntıları beraberinde getiriyor.

Video üzerinden incelerseniz, Assassin's Creed Valhalla dövüş yapısını çok daha rahat görebilirsiniz. Serinin önceki oyun yapısı ile ilgili olarak önceki oyunlara çok benzediğini söyleyebiliriz. Bu durum hepimizi mutlu edecek bir detay yaratmaktadır. Bu yüzden özel vuruşlar sistem dahilinde zenginleştirilmiş görsel detayları ile organize ediliyor. Bu sayede daha rahat, daha aktif ve daha özverili bir çalışma hepimizi mutlu ediyor. Ubisoft mücadelesi olarak başlayan bu video, keyifli bir şekilde gelmiş.

Assassin's Creed Valhalla video her an yayından kaldırılabilir!

Bu videoya göre oyuncuların seçimi, tarzı ve beklentisi hayata dair de özel bir yere sahip aslında. Karakterler karmaşa durumu yaratmak için bizimle oluyor. Bu da oyuncular serinin son bölümlerinde daha baskınlar diyebiliriz. Pekiştirmeler ve yaymalar yeni özellik olarak sunuluyor.

Karakterler erkek ya da kadın oluyor ve bu durumlara dair ortaya çıkarılan her seçim için dövme, saç ve benzeri tasarımlar yapılabiliyor ve özelleştirilebiliyor. Bu durum da hepimiz için farklı bir yapı sunuyor. Daha rahat, daha dengeli ve hızlı bir dil içerisinde kendimizle ilgili birçok çözümü kullanabiliyor ve ortaya çıkarabiliyoruz.