Asphalt 9: Legends Artık Xbox ve Windows'ta Ücretsiz Olarak İndirilebilir

Asphalt 9: Legends Artık Xbox ve Windows'ta Ücretsiz Olarak İndirilebilir

Asphalt 9: Legends Artık Xbox ve Windows'ta Ücretsiz Olarak İndirilebilir.

Microsoft, Asphalt 9: Legends'ın artık Xbox One, Xbox Series X|S ve Windows 10'da indirilebileceğini duyurdu. Bonus olarak, 2018 oyununu indiren herkes Xbox temalı bir Porsche 911 GTS Coupe alacak. Ancak yalnızca kısa zaman! Üç yıl önce piyasaya sürülmesinden bu yana birçok ödül kazandığı için bu Gameloft oyununu indirmek ve kurmak için zaman ayırmak sizi hayal kırıklığına uğratmamalı.

Asphalt 9: Legends Kıdemli Ürün Pazarlama Müdürü Guillaume Da Costa Vieira, hayranların bu oyunu neden beğendiğini açıklayarak şunları söyledi:

“Birçoğu için oyunun en büyük avantajı, gerçek hayattaki hiper arabalardan oluşan devasa seçimidir. Ferrari, Bugatti ve Porsche gibi efsanevi üreticilerden özenle seçilmiş, dünyanın en şaşırtıcı 140 hız makinesinden bahsediyoruz. Herkesin her zaman sürmeyi hayal ettiği bir arabanın direksiyonuna geçebileceği fikri. Ancak oyuncular, onları sürmenin yanı sıra bu hızlayıcıları sayısız şekilde toplayabilir, özelleştirebilir ve değiştirebilir, böylece tam istedikleri gibi görünüp performans gösterebilirler.”

Oyun hem tek oyunculu hem de çok oyunculu modları içerir ve 180 yarış pisti içerir. Tek oyunculu mod, 900 mücadele içerir ve çok oyunculu mod, ödüller kazanmak ve skor tablolarında tırmanmak için diğer yedi yarışmacıya karşı oynamanıza izin verir. Çok oyunculu modda hoş bir dokunuş, çöpçatanlık sisteminin rakiplerinizin seviyenize göre derecelendirilmesini sağlamasıdır, böylece kazanan yarışlarda adil bir atışınız olur.

Gameloft, Xbox Series X|S'de oyunu tam 4K grafiklerde ve 120 fps'de çalışacak şekilde geliştirdi ve diğer yarış oyunlarıyla rekabet etmesini sağladı. Windows bilgisayarınızda oynamaya geçmek istiyorsanız, oyun, kaldığınız yerden başlayabilmeniz için çapraz kaydetme işlevine sahiptir. Oyunu Microsoft Store'da ücretsiz olarak bulabilirsiniz.