Aquaman Dünyası Fortnite'a Geliyor!

Aquaman Dünyası Fortnite'a Geliyor!

Temmuz ayında yeni bir kostüm yayınlandı ve kendisine yeni bir ev vermedi Fortnite. Bu yüzden de haritaya Atlantis'i ekledi. Haliyle da Coral Castle ismiyle yeni Fortnite haritasındaki yeri alındı.

Son aylarda yepyeni içeriklere kavuşan Fortnite, oyunculara sürekli yeni mekanlar ve içerikler sunmaya hız kesmeden devam ediyor. Epic Games tarafından geliştirilen oyun, son olarak Aquaman'in memleketi Atlantis'i bünyesine kattı. Ancak Atlantis, oyunda kendi ismiyle değil farklı bir isimle yer aldı.

'Coral Castle' ismiyle haritada yerini alan Fortnite mekanı, bünyesinde pek çok antik heykele ve mimari yapıya ev sahipliği yapıyor. Bu yapıların birçoğunun etrafında mercanlar bulunuyor. Yapılar, yosunla kaplı bir şekilde oyuncuların içindekilerini keşfetmelerini bekliyor.

Atlantis Fortnite'a geliyor!

Her bir tarafı şelalelerle çevrili olan Coral Castle, ortasında bir adet kocaman bir yapıyı bulunduruyor. Bu yapının içinde tahmin edilebileceği gibi birkaç sandık ve çeşitli geçitlerde birkaç sır bulunuyor. Fortnite haritasına yeni eklenen Coral Castle, Sweaty Sands'in kuzeyinde bulunuyor.

Elbette adalarla kaplı olan bir haritada Fortnite oyuncuları uzun zamandır bir sualtı şehrinin çıkış yapmasını bekliyordu. Bununla birlikte geçtiğimiz temmuz ayında oyuna eklenen Aquaman kostümü, oyuna bir sualtı şehrinin geleceğine dair en büyük ipucuydu. Ayrıca oyunun verilerine ulaşmayı başaran birkaç kişi de Atlantis'in oyuna ekleneceğine dair birkaç ipucuyla karşılaşmıştı.