Apex Legends Çöktü! Milyonlarca Oyuncu Giriş Sorunu Yaşıyor

Apex Legends Çöktü! Milyonlarca Oyuncu Giriş Sorunu Yaşıyor

Bugün Apex Legends oyununu oynamak isteyen oyuncular bağlantı sorunları nedeniyle neredeyse çileden çıktı. Apex Legends sunucuları dünya çapında çöktüğü için oyunun hayranları şu sıralar oyunu oynayabilmek için büyük mücadele veriyor. Peki sunucular tamamen çöktü mü?

Dünya çapındaki Apex Legends oyuncuları şu anda oyuna girebilmek için büyük çaba sarfediyor. Oyunun geliştiricisi Respawn da sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada sorunun farkında olduğunu bildirdi. Ancak açıklamanın ardından saatler geçmesine rağmen sunucu sorunlarıyla ilgili raporlar her yerden yağmaya devam ediyor.

Apex Legends Sunucuları Çöktü!

Birkaç saattir hem EA hem de Respawn şirketlerine bağlı oyunlara oyuncular bağlantı sorunları yaşıyor. En çok etkilenen oyunlar arasında olan Apex Legends ise tamamen kilitlenmiş durumda. Sosyal medya üzerinden durumla ilgili binlerce paylaşım gönderilirken henüz tam olarak bir çözüm sağlanmış değil.

apex legends çöktü

Respawn da Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile durumu çözmeye çalıştıklarını belirtirken sunucularında yaşanan sorunların araştırılmasına devam ettiğini belirtti.

Türkiye'de durum nedir? Apex Legends hayranları oyuna girmekte problemle karşılaştı mı? Yorum alanımızdan bizlerle paylaşırsanız diğer oyuncularla da durum değerlendirmesi yapmış olacaksınız.