Amazon Prime Gaming'den Kasım Ayında Ücretsiz Oyunlar!

Amazon Prime Gaming'den Kasım Ayında Ücretsiz Oyunlar!

Amazon Prime, Gaming kategorisi ile ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Kasım ayı için geçerli olan oyunlar açıklandı. Abonelerine ücretsiz oyun keyfini sunan Amazon, hangi oyunları ücretsiz olarak verdi? İşte Amazon Prime Gaming'deki oyunlar...

Amazon, Prime Gaming hizmetiyle beraber pek çok oyunu sizlerle buluşturuyor. Bu sayede oyun zevkinizi çok düşük ücretler ödeyerek zirveye taşıyabiliyorsunuz. Kasım ayında ücretsiz olarak verilen oyunlar paylaşıldı. Bu oyunları indirebilir ve dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Prime Gaming aboneleri her ay farklı oyunlarla tanışıyor. Üstelik bu oyunlar oldukça revaçta ve piyasa fiyatı yüksek. Son zamanlara damgasını vuran oyunlarla sizler de keyfinizi katlayacaksınız. Peki hangi oyunlar ücretsiz oldu? Kasım ayı bitmeden bu oyunları indirmeli ve oynamalısınız. İşte resmi siteden gelen açıklamayla beraber bedava oynanabilen oyunlar...

Amazon Prime Gaming Ücretsiz Oyunları

Kasım ayı itibariyle geçerli olan oyunları bu ay bitmeden indirmeyi unutmayın. Ücretsiz oyun serilerine durmaksızın devam eden şirket, abonelerine daima kaliteli oyunlar sunuyor. İşte o oyunlara dair detaylar:

  • Dragon Age Inquisition
  • Control Ultimate Edition
  • Rise of the Tomb Raider
  • Rogue Heroes
  • Liberated
  • Puzzle Agent 2
  • Demon Hunter 2: New Chapter
  • Brakes Are For Losers
  • Secret Files: Sam Peters

gamingprime.jpg

Amazon Prime Nasıl Üye Olunur?

Amazon Prime'a üye olmak fazlasıyla basit. Üye olduktan sonraki süreçte aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Aboneliklerde ilk ay ücretsiz oluyor ve sonraki aylarda ise 7,90 TL'lik bir ücretlendirme yapılıyor. Pek çok kişinin merak ettiği şey ise ücretsiz oyunlara ulaşılacağı. Amazon Prime oldukça geniş kapsamlı bir uygulama. Dolayısıyla Gaming kategorisi üzerinden o ay için ücretsiz verilmiş oyunları deneyimleyebilirsiniz. Dilerseniz dizi ve film gibi çeşitli içerikleri de izleme fırsatınız bulunuyor. Abonelik sistemi ile çalışan uygulamanın büyük kolaylıklar sağladığını belirtelim. Bu ay verilen oyunlar çok beğenildi. Kullanıcılar Amazon Prime'ın hem ucuz hem de işlevinin bu kadar fazla olmasına şaşırıyor.

Amazon Prime Çok Sevildi

Amazon'un en önemli girişimlerinden olan Amazon Prime, özellikle de ülkemizde büyük ilgi görüyor. Çünkü fiyat politikasının diğer ülkelere nazaran bizim ülkemizde çok daha uygun olduğunu görebiliriz. Avrupa'daki ülkelere kıyasla ucuz şekilde abonelik yaptırabiliyoruz. Kura göre herhangi bir zam yapılmış değil. Bu durum en çok Türkiye'deki kullanıcıların işine gelmekte. Şirket daha az kazanma pahasına herhangi bir zam uygulamıyor. Yalnızca oyun değil aynı zamanda dizi ve film keyfinizi de katlayacak pek çok içerik bulunmakta. Amazon Prime'ı daha fazla incelediğinizde içeriklerin sınırsız olduğunu göreceksiniz. Netflix, Blu TV ve EXXEN gibi dijital içerik platformlarına rakip olan Amazon, şimdilik abone sayısını başarılı bir şekilde artırmayı sürdürüyor.