AC Walhala Gündemi Meşgul Etmeye Devam Ediyor

AC Walhala Gündemi Meşgul Etmeye Devam Ediyor

2020 ortalarında çıkması beklenen oyunlar arasında yerini aldı. Oyun yeni nesil konsollara gelen ilk oyunlar arasında olup, Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 5, Playstation 4, Stadia ve tabi ki Pc için çıkış yapacak.Ön sipariş vermek isterseniz oyun içinde ön siparişe özel bir görev yer almakta. Çok istediğimiz Türkçe dil desteği için ise ortada net bir şey yok.Oyunun bize sunduğu şeyler Vikinglere özgü savaş sitili, Assasin’s Creed Tarihindeki en çok ölümcül düşman çeşitliliği ve Norveç’ten İngiltere’ye uzanan bir açık dünya.

Eski Assassin’s Creed ruhunu taşıyacak mı?

Bildiğiniz gibi Ubisoft bizlere oyunun temasını Twitch üzerinden açıklamıştı. Assasin’s Creed Valhalla’nın oldukça büyük bir yapım olacağı aşikar, ama oyunseverlerin beklentisi ne yönde? Özellikle serinin hayranlarının merak ettiği soru; “acaba eskisi gibi olur mu?”, “Vikingler temalı oyun Assassin’s Creed ruhunu yansıtmayı başaracak mı?” oldu. Oyunu inceleyenlerin yorumlarından bazıları ise oyunda God Of War esintileri olduğu ile ilgiliydi.

Fragman Oldukça İlgi Çekti

Yaklaşık olarak 3.5 milyon izlenen fragmanı assassin's creed takipçilerinde heyecanlı bir bekleyiş yarattı. Bize sunulan grafikler ise “acaba sistemim kaldıracak mı?” sorusunu akıllara getirdi. Assassin’s Creed: Valhalla’nın sistem gereksinimleri ve fiyatı ise şu şekilde;

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64 bitİşlemci (CPU): Intel Core i5-2500K ya da AMD FX-8320Sistem Belleği (RAM): 8 GB RAMEkran Kartı (GPU): NVIDIA GeForce GTX 960 2GBEkran Kartı Belleği (VRAM): 2 GBDirectX 11 uyumlu ekran kartıDepolama gereksinimi: 50 GB boş hard disk alanıÖnerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit İşlemci (CPU): Intel Core i7-6700K yada AMD Ryzen 5 1600Ekran Kartı (GPU): NVIDIA GeForce GTX 1070 ya da AMD Radeon RX Vega 56Ekran Kartı Belleği (VRAM): 4 GBSistem Belleği (RAM): 16 GB RAMDirectX 12 uyumlu ekran kartıDepolama gereksinimi: 50 GB boş hard disk alanıOyunun Fiyatı ise;Standart Edition: 269.00₺Gold Edition: 449.99₺Ultimate Edition: 495.00₺Collector’s Edition: Türkiye için fiyat bilgisi yok.