2D Aksiyon Macera Oyunu The Grime İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu

2D Aksiyon Macera Oyunu The Grime İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu

FromSoftware tarafından geliştirilen yeni 2D Aksiyon Macera ve platform oyunu olan The Grime için çıkış tarihi ve minimum sistem gereksinimleri belli oldu.

Avrupalı oyuncular için 2D aksiyon macera oyunu The Grime çıkış tarihi bugün erken saatlerde belli oldu. Souls benzeri platform oyunu önümüzdeki hafta piyasaya sürülmüş olacak.

Hidetaka Miyazaki ve FromSoftware stüdyolarından bir sonraki hardcore aksiyon RPG'si aylar sonra, Souls hayranlarına diğer geliştiricilerin alternatif seçeneklerini oynamaktan başka seçenek bırakmıyor.

Grime, bu yılın gelecek vaat eden Souls benzeri bağımsız yapımlarından biri. Clover Bite tarafından geliştirilen oyun, garip ve şeytani patronlar ve düşmanlarla dolu 2D zindanlarda karanlık bir maceradır.

Grime, karanlık ve benzersiz bir dünya tasarımına sahiptir ve bu da onu bağımsız bütçesiyle ilgili özel bir deneyim haline getirir. Oyun, Taipei Game Show 2021'deki vitrininde En İyi Görsel Sanat ödülünü almayı başardı.

Bu oyunu çıkar çıkmaz oynamayı dört gözle bekliyorsanız, o zaman oyunun çıkış tarihi ve saatinin ayrıntılarına geçelim.

2d-aksiyon-macera-oyunu-the-grime-icin-cikis-tarihi-belli-oldu.jpg

The Grime Çıkış Tarihi

The Grime 2 Ağustos 2021 tarihinde piyasaya çıkmış olacak. Aşağıda, oyunun Türkiye saatine göre çıkışını görebilirsiniz.

  • Türkiye saati ile 09:00

Grime, Stadia ve PC'de mevcut olacak. Oyunun PC versiyonu hem Windows hem de Mac işletim sistemlerinde oynanabilmektedir.

Umuyoruz ki, düşük özellikli bir oyundur ve birçok sistem onu ​​çok fazla uğraşmadan çalıştırabilir. Sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

The Grime Sistem Gereksinimleri

Minimum

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel i5 3470 veya dengi AMD işlemci
  • RAM: 4GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 690 veya dengi AMD ekran kartı
  • DirectX: Version 10
  • Depolama: 10GB Depolama Alanı

Geliştirici, oyun için ön satın almayı etkinleştirmediği için Grime'ın fiyat etiketi henüz bilinmiyor. Ancak artık oyunun ücretsiz demosunu yükleyebilir ve oynayabilirsiniz. Daha sonra satın almaya karar verirseniz, ilerlemenizi ana oyuna aktarabileceksiniz.

Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.