İkinci El Renault Clio Fiyatları Açıklandı: Renault Fiyatları 170 Bin TL’ye Düşürdü! Bu Haberi Duyan Kullanıcılardan Gelen Geri Bildirimlerin Hepsi Olumlu!

İkinci El Renault Clio Fiyatları Açıklandı: Renault Fiyatları 170 Bin TL’ye Düşürdü! Bu Haberi Duyan Kullanıcılardan Gelen Geri Bildirimlerin Hepsi Olumlu!

Renault Clio otomobil satışları büyük oranda indirimli olacak. Yeni modeli çok pahalı bulanlar, Renault'nun ikinci el arabaları satacağı ikinci el pazarına yönelecek. Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Renault bu aracıi kaç TL’den satacak? Gerçekten 170.000 TL'ye Renault Clio alınabilir mi? Ayrıca Renault, Clio aracında değişiklikler yapmayı düşünüyor. Fiyatların düşeceği açıklandı. Kullanıcılar çoğunlukla Renault'nun Clio modellerinde sahip olacağı bazı önemli fırsatları ve satışları merak ediyor. Ayrıca açıklanan bu hamlenin ardından ikinci el otomobil piyasası daha hareketli hale gelebilir.

İkinci el Renault Clio satışı gündemde

Renault ikinci el otomobil satışına başlama kararı aldı. Bu karar ile birlikte, otomobillere olan ilginin artırılması amaçlanmaktadır. Arz-talep ilişkisi, ikinci el araba fiyatlarının uçuşu ve yeni otomobil fiyatlarının artmasıyla zayıfladı. Sonuç olarak, Renault da dahil olmak üzere çok sayıda otomobil üreticisi, mümkün olan en kısa sürede ikinci el otomobil satışına başlayabilecek.

Renault Clio 170.000 TL'ye satılacak

Piyasaya ve çeşitli kur vergisi hesaplamalarına göre ikinci el bir Renault Clio ortalama 170.000 TL'ye satılmaya başlayabilir. Bu arada eğer merak eden kullanıcılar var ise sıfır model Renault Clio 250 bin Türk Lirasına satılıyor. Sonuç olarak, olağanüstü otomobil gelişiminin bir sonucu olarak, arz ve talebin artması bekleniyor.

Renault Clio

Renault Clio, 1990 yılından bu yana Fransız otomobil üreticisi Renault tarafından üretilen B segmenti bir otomobildir ve şu anda beşinci versiyonundadır. 1. Nesil Clio 1991 yılında Avrupa Yılın Otomobili Ödülünü almıştır. Bunun yanında 3. Nesil Clio ise 2006 yılında Avrupa Yılın Otomobili Ödülünü almıştır. Clio dünya çapında 10 milyondan fazla sattı. 2012 yılında yeniden tasarlanan Clio, bir kez daha Altın Direksiyon Ödülü'nü almaya hak kazandı. Toplam on adet Altın Direksiyon Ödülü kazanan Clio, Hatchback, Grand Tour, RS modelleri ile ve Joy, Icon, GT Line donanım paketleri ile günümüzde de kaliteli bir şekilde üretime devam ediyor.