Hyundai Elantra güncel fiyatları belli oldu! 2024 model Hyundai Elantra fiyatı ne kadar?

Hyundai Elantra güncel fiyatları belli oldu! 2024 model Hyundai Elantra fiyatı ne kadar?

Hyundai Elantra güncel fiyatları belli oldu! 2024 model Hyundai Elantra fiyatı ne kadar?

Otomobil devleri yüz binlerce lira indirim yaparken Hyundai'nın kampanyası ağızları açık bıraktı

Hyundai'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Haziran ayının ortalarında Hyundai Elantra modelinin güncel fiyatları hakkında bilgilendirme yapıldı.

Hyundai, geçtiğimiz aylarda olduğu gibi Haziran ayında da düzenli olarak güncel fiyat listelerini paylaşmaya devam ediyor. Bu kapsamda, araç almayı düşünenler, şirketlerin güncel fiyatları ve kampanyalarını yakından takip ediyor. 11 Haziran itibarıyla, Elantra modelinin fiyatı da merak edilen konular arasında yer alıyor. İşte ayrıntılar...

HYUNDAİ ELANTRA HAZİRAN 2024 FİYAT LİSTESİ

Hyundai'nin resmi internet sitesindeki bilgilere göre, 11 Haziran itibariyle Elantra modelinin maksimum liste fiyatı 1.504.000 TL'den başlıyor. Ancak kampanyalı satış fiyatı 1.444.000 TL'ye kadar düşebiliyor. Bu bağlamda, Elantra'nın kampanyalı satış fiyatları şu şekilde:

- 1.6 MPi Prime CVT Benzin Otomatik: 1.444.000 TL
- 1.6 MPi Elite CVT Benzin Otomatik: 1.685.000 TL

TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI 2024 HAZİRAN

Haziran ayında Hyundai Elantra modelinin güncel fiyatları 1.444.000 TL'den başlayarak 1.685.000 TL'ye kadar çıkıyor. Otomobil almayı düşünen vatandaşlar genellikle güncel fiyat listelerini yakından takip ederken, aynı zamanda firmaların kampanyaları ve taşıt kredisi faiz oranları da önemli bir konu haline geliyor.

Merkez Bankası Para Politikası Kurulu'nun mayıs ve nisan aylarında politika faizini yüzde 50 seviyesinde sabit bırakmasının ardından 27 Haziran'da açıklanacak olan haziran ayı faiz kararı heyecanla bekleniyor. Bu süreçte piyasaların hareketliliği artarken, vatandaşlar güncel taşıt kredisi faiz oranlarını da araştırıyorlar.