WhatsApp yeni güncelleme ayrıntıları! WhatsApp IOS için sesli mesaj güncellemesi yayınlayacak

WhatsApp yeni güncelleme ayrıntıları! WhatsApp IOS için sesli mesaj güncellemesi yayınlayacak

Yapılan güncellemeleri pek çoğumuz fark etmese de, uygulamalar, devamlı yeni özellik ekledikleri sürümlerini piyasaya yayınlıyorlar. Bu uygulamalardan en popüler olanı tartışmasız WhatsApp.

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması Whatsapp yeni bir güncelleştirme üzerinde çalışıyor. Ücretsiz platform 1 numara olmasını ücretsiz olmasına bağlı. WhatsApp'ın aldığı ve yayınlamaya hazırlandığı yeni güncellemenin ayrıntıları haberimizde.

WhatsApp IOS yeni güncelleme ayrıntısı

IOS platformu için hazırlanan güncelleme ile karşımıza çıkan yeni özellik merak konusu oldu. Yeni özellikte; ses kaydedip karşı tarafa göndermeden önce kendi telefonunuzda ses seviyesini görebileceksiniz. Bu sayede karşı tarafa göndermek istediğiniz sesli mesajın dinlenirken hangi ses seviyesinde olması gerektiğini belirleyebileceksiniz. Ses Düzeyi (volümü) ayarlanabilir olması belki sizin için önemli olmayabilir. Ama, tasarım ve işlevsellik konusunda yapılacak değişiklikleri bizlerde merakla bekliyoruz. Sadece bu yenilikle gelmeyecek! Aynı zamanda yine IOS kullanıcılarını, işlevselliği ve tasarımı şekillendirilmiş yeni bir uygulama bekliyor.