Halo Infinite Teması Waze Navigasyon Uygulamasına Geldi

Halo Infinite Teması Waze Navigasyon Uygulamasına Geldi

Halo'nun Usta Şefinden rota bilgisi almak istediyseniz, şanslısınız. Microsoft, navigasyon uygulamasına yeni bir Halo Infinite teması sunmak için Waze ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Halo temasını seçtikten sonra, insanlar yaklaşan Halo Infinite'in ana düşmanları olan Birleşmiş Milletler Uzay Komutanlığı'na (UNSC) veya Banished'e katılabilir.

UNSC ile ittifak kuranlar, uygulama içi arabalarının ikonik Halo Warthog ile değiştirildiğini ve Banished'i seçenlerin araçlarının ise bir Ghost araçla değiştirildiğini görecekler. Master Chief, UNSC'yi seçenler için sürüş talimatları verecek ve Banished savaş şefi Escharum, o tarafı seçenler için talimatlar verecek. Master Chief veya Escharum, diğer sürücülerin hangi tarafı seçtiğinizi görebilmesi için uygulama içi 'Mood'unuz olacak.

Waze'de Halo deneyimine başlamak için uygulamayı açın ve ardından 'Waze'im'e dokunun. Oradan, hizipinizi başlatmak ve seçmek için Halo bayrağına dokunun. Yeni tema İngilizce, İspanyolca, Fransızca ve Portekizce dillerinde desteklenmektedir ve yalnızca sınırlı bir süre için mevcut kalacaktır, bu nedenle aracınıza bir sonraki atlayışınızda denediğinizden emin olun.

Halo Infinite'in bu yıl içinde piyasaya sürülmesi planlanıyor, ancak geçen hafta, teknik önizleme yapısının bir parçası olarak kampanya spoiler'larının yanlışlıkla sızdırıldığı bildirildi. Halo Infinite'deki kampanyanın proje lideri Joseph Staten, sızıntıların deneyimi mahvedebileceğini ve insanların bunları yaymamalarını istediğini söyledi.