En İyi Multiplayer iPhone Oyunları

En İyi Multiplayer iPhone Oyunları

Multiplayer oyunlar, genel olarak rekabete dayalı olarak piyasaya sürülürler ve son zamanlarda bu tarz piyasaya çıkmış olan bir çok oyun bulunuyor. Özellikle piyasada çok fazla sürülmüş oyun olmasından dolayı listeye sadece en iyisi olduğunu düşündüğümüz oyunları ekledik. Aralarında bilindik oyunlar olduğu kadar belki de bilmediğiniz oyunlarda var. İşte karşınızda en iyi Multiplayer iPhone oyunları.

PUBG Mobile

PUBG mobile, en iyi çok oyunculu iPhone oyunlarından biridir. Bu, yüksek tekrar oynanabilirliği ile battle royale türünün çarpıcı bir temsilcisidir. Buradaki kurallar her zaman aynıdır. Küresel haritada kalan eşyaları toplamanız ve düşmanları atlatmaya çalışarak hayatta kalmanız gerekiyor. Bu oyunda silahlar ve ekipmanlar size her zaman tanıdık gelecek. Ancak rastgelelik, haritaların çeşitliliği ve hava koşulları nedeniyle olaylar her zaman farklı olacaktır. Zaten oyunu oynanabilir kılan kısmı da tam burasıdır.

PUBG Corporation, özellikle son dönemlerde hile önlemeye karşı oldukça olumlu ve güzel adımlar attı. Bu nedenle eğer aklınızda oyunun hilecilerle dolu olduğuna düşünce veya fikir varsa oyunun artık eskisi kadar kötü bir durumda olmadığını belirtmem gerekir. Oyunun sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

ROBLOX

ROBLOX, net olarak belirlenmiş hedefleri bulamadığınız, milyonlarca oyuncuya sahip yaratıcı bir sanal alandan oluşan gerçekten harika bir oyun. Geliştiricinin tek tavsiyesi eğlenmek, yeni arkadaşlar edinmek ve türlerle denemeler yapmak. Burada bir garson veya enfekte olmuş çorak arazinin araştırmacısı, bir futbolcu veya terapist, tur rehberi veya seçkin bir girişimci olabilirsiniz. ROBLOX'ta sınır yoktur ve her dünya topluluk tarafından seçilen şablonlara göre inşa edilmiştir. Bu da onu en iyi iPhone oyunlarından biri yapıyor.

Geçtiğimiz yılın sonlarında oyunun geliştiricisi yaptığı açıklama ile 200 milyondan fazla oyuncunun Roblox oynadığını açıkladı. Bu da oyunun ne kadar başarılı olduğunu kanıtlıyor. Oyunun sayfasına buradan ulaşabilir ve indirebilirsiniz.

Stronghold Kingdoms

Stronghold Kingdoms, tahsil edilebilir bir kart oyunu, rol tabanlı geliştirme ve keşif unsurları içeren benzersiz bir askeri taktik strateji oyunudur. Türlerin beklenmedik karışımı, katılımcıların geri kalanı tarafından gösterilen etkinlikle birlikte değişen karmaşık bir ekonomik sistemle birleşiyor. Stronghold serisini zaten bilenler oyunu aşağı yukarı biliyor ve bu eğlence akıllı telefonlarınızda oynanabilir.

Stronghold'un atmosferi harika. Burada, sürekli düşman baskınlarına alışmanız gerekecek. Oyunun sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

The Greedy Cave

Greedy Cave, Rogue-Like türünün şablonlarına ve fikirlerine dayanan bir rol yapma stratejisidir. Bu nedenle, dünya her ziyarette değişir ve herhangi bir yeraltı dalışının başarısı şansa ve derinlikleri kavramak için seçilen yönteme bağlıdır. Örneğin, yolunuza çıkan herkese saldırırsanız, birkaç savaştan sonra oluşan yaraları iyileştirebilecek hiçbir sarf malzemesi kalmaz. Bu nedenle hareketlerini çok iyi organize etmeniz gerekmektedir. Mutlaka şans verilmesi gereken oyunlardan biri olan The Greedy Cave'i buradan indirebilirsiniz.

Last Empire - War Z

Bu, olağanüstü bir kıyamet sonrası atmosfere, karmaşık bir geliştirme sistemine ve Dünya'da ortaya çıkan acımasız bir salgın etrafında dönen unutulmaz bir hikayeye sahip devasa bir askeri taktik stratejidir. Önümüzde ilaçsız, temiz su ve gıdasız yıllar var. Mağazalarda ve süpermarketlerde bu tür kaynakları aramak anlamsızdır. Evet, binalarda bazı kaynaklar olabilir ama onlar da yürüyen ölülerle dolu. Bu nedenle, her şeyi geri almak için en iyi şans, tarıma girmek ve uygarlığı kendi ellerinizle restore etmeye çalışmaktır. Oyunu buradan indirebilirsiniz.

Fortnite

Fortnite, listemizin sonunda yer alıyor ancak kesinlikle en iyi multiplayer iPhone oyunları arasında ilk sıraya yerleşebilecek bir oyun. Fortnite, PUBG Mobile'ın ana rakibidir. Şunu belirtmek gerekir ki, Fortite şu anda iOS ve Android telefonlar için oynanabilir değil, daha doğrusu oyunu indiremiyorsunuz çünkü geçtiğimiz yıldan beri Epic Games ve Apple davalı. Yine de bu listede olması gereken bir oyun.

Bu, en iyi multiplayer iPhone oyunları listemizdi. Bu oyunlardan herhangi birini indirerek (fortnite dışında) saatlerinizi geçirebilirsiniz. İyi oyunlar!