Crazy Taxi Rush İOS Platformunda Yerini Aldı!

Crazy Taxi Rush İOS Platformunda Yerini Aldı!

Yılların eskitemediği oyun Crazy Taxi, iPad ve iPhone'den sonra İOS platformundada yerini aldı.

Mobil oyunların oynanma düzeyi günümüzde arttıkça çok yüksek grafiklere sahip oyunlar mobil işletim sistemlerinin uygulama mağazalarındaki yerlerini zamanla almaya başlamıştı. Çocukluğumuzda oynadığımız ve vazgeçemediğimiz oyunların yanında efsanevi oyunlara imza atan geliştiriciler eski oyunlarınıdokunmatik versiyonları için yeniden geliştirip mobil oyuncuların önlerine yeniden sunmuştu.

Geçen sene içerisinde Crazy Taxi 1 oyunu ile ilk defa iOS daha sonra da Android oyuncularına oyun üreten SEGA firması şimdi de Crazy Taxi'nin sonsuz koşu türündeki yeni bir sürümü indirme yöneticililerinde piyasaya sürdü.

Crazy Taxi Rush adındaki vazgeçilmez olan bu oyun sadece iOS platformunda yer alıyor.Ücretsiz olarak piyasaya sürülen bu oyunda birçok uygulama içi satın alma seçeneği bulunuyor. Oyununuzu daha çok geliştirip daha hızlı level atlamak için alabileceğiniz modifiye parçalarınıda kullanabilirsiniz.

Oyunda yapmanız gereken olay ise tüm Crazy Taxi oyunlarındaki olduğu gibi müşterilerinizi olduğunca çabuk bir sürede gitmek istedikleri yere götürüp bırakmak. çıplayarak takla atarak ve çılgın hareketler yaparak puanlar topladığınız oyun ile sıcak yaz günlerinde keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.