Android'e Gelecek Olan En İyi Oyunlar

Android'e Gelecek Olan En İyi Oyunlar

En iyi Android oyunlar listemize hoş geldiniz. Mobil oyunlar, her ay piyasaya sürülen tonlarca harika yeni oyunla, son yıllarda gerçekten hayatımızın önemli bir parçası haline geldi. Eskiden yalnızca bilgisayar ve konsol oyunları hayatımızın büyük bir parçasıyken artık mobil oyunların piyasada ki yeri göz ardı edilemez. Tek sorun,

Google Play Store

'un hala dağınık olması, bu nedenle yaklaşan Android oyunlarını bulmak oldukça zor olabiliyor. Fakat endişelenmeyin, bu yıl içerisinde piyasaya sürülecek olan en iyi Android oyunlarını sizler için derledik.

Sizlere bu konuda yardımcı olmak için macera, aksiyon, yarış ve daha fazlası gibi kategorilerde gelecek en iyi Android oyunlarının listesini bir araya getirdik. Bir göz atın ve takvimlerinizi işaretlemeye hazır olun!

En iyi Android oyunlar

Dauntless

Dauntless, şu anda PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch'de oynanabilen, oynaması ücretsiz bir ortak aksiyon RPG oyunudur. Geliştirici Phoenix Labs, oyunun mobil versiyonunun şu anda erken konsept aşamasında olduğunu söyledi, ancak ne zaman yayınlanacağı konusunda kesin bir zaman vermedi.

Aslında oyunun mobil sürümü 2019 yılında arka plana atıldığı için şimdiye kadar piyasaya sürülmedi. Baş Ürün Müdürü Hans Reifenrath ile yakın zamanda yapılan bir röportaja göre, şirket gelecekte bir süre Dauntless'ı mobil cihazlarda yayınlamaya kararlı.

Total War Battles: Warhammer

Mobil RTS (Real Time Strategy) oyunları geçmişte oldukça zayıftı. Ancak yakında piyasaya sürülecek olan bu oyun, oyun tarihinin en iyi RTS serilerinden biri olan Total War'dan geliyor. PC'deki oyunlarda olduğu gibi, bu oyunda Warhammer evreninde geçiyor. Bu nedenle, cüceleri, high elf'leri ve çok daha fazlasını oyun içerisinde göreceğiz.

Her ne kadar Total War oyunlarını Creative Assembly yayınlıyor olsa da, mobil oyunun arkasında deneyimli mobil oyun geliştirici firması NetEase var. Oyun hakkında bilinen tek şey resmi web sitesinde yazana göre yakında kapalı beta gelecek.

Plants vs Zombies 3

Plants vs. Zombies serisinde yeni bir oyun Android'e geliyor. Plants vs. Zombies 3, önceki oyunlardan farklı olarak, bu oyun daha mobil uyumlu tek elle oynanabilmesi için geliştirilmektedir. Bir şekilde oyunu hiç görmediyseniz veya oynamadıysanız, Plants vs. Zombies temel olarak, her biri kendine özgü saldırı veya savunma yeteneklerine sahip bitki ordunuzla büyük ve kötü zombileri üstlendiğiniz bir aksiyon-strateji oyunudur.

Plants ve Zombies 3, bu yılın en çok beklenen Android oyunları arasında yer alıyor.

The Witcher: Monster Slayer

Witcher hayranlarının favorisi olan The Witcher dizisinin geçtiğimiz gün haberini yaptığımız üzere ikinci sezonunun yayınlanma tarihi belli oldu. Oyuna gelecek olursak, CD Projekt'in iki yıl önce özellikle yeni bir mobil oyun üzerinde çalışmak için satın aldığı Spokko tarafından geliştiriliyor.

Oyun, iksir, tuzak ve daha fazlasını yapabilmeniz için konsol kalitesinde görseller ve sağlam bir işçilik sistemi vaat ediyor. Oyunun çıkış tarihine gelecek olursak, tüm dünya genelinde 21 Temmuz 2021 tarihinde yayınlanacak. Ön kayıt yaptırmak için Google Play Store'a buradan girebilirsiniz.

Summoners War: Chronicles

Summoners War, muazzam bir popülerlik kazanan ilk mobil oyunlardan biriydi. Yaklaşan bu Android ve iOS oyunu, heyecanı yepyeni bir şekilde yeniden yaşamanızı sağlayacak. Uzun zamandır başka oyunlara geçmiş olsanız bile, Summoners War ilk mobil oyun bağımlılığı olarak hala birçok kişinin kalbinde özel bir yere sahip.

Summoners War: Chronicles, orijinal oyunun olaylarından 70 yıl önce geçen gerçek zamanlı bir MMORPG'dir. İçinde oyuncular, her biri üç canavar çağırabilen üç karakterden oluşan takımlar seçebilir. Bu çağrılan ordular, dünyadaki diğer oyuncuların yardımıyla devasa bossları yenmeye çalışacak.

Çıkış tarihine gelince, daha önce çıkış tarihi Haziran 2021 olarak belirlenmişti ancak o zaman bu zamana kadar oyunla ilgili yeni bir şey duymadık.

NieR Reincarnation

Mobil odaklı bir geliştirici tarafından geliştirilmiş olmasına rağmen, Nier Reincarnation, Yosuke Saito tarafından geliştirilecek ve tıpkı hit oyunları NieR Automata gibi Yoko Taro tarafından yönetilecek. İkili, oyunun bir akıllı telefon oyunu gibi hissettirmediğini belirtti. Oyunu piyasaya sürmekteki amaç bu oyun üzerinden para kazanmak değil yeni ve farklı bir şey denemek olarak tanımlıyorlar.

Aşağıdaki fragman, Yoko Taro'dan bekleyeceğiniz tüm tuhaflıklarla dolu muhteşem bir RPG'yi gösteriyor. Japonya'da Şubat 2021'de piyasaya sürülen oyun, 6 Kasım'da dünya çapında yayınlanması planlanıyor.

Ön kayıt yaptırmak için buraya tıklamanız yeterlidir.

Listemizin sonuna geldik. Ancak bonus olarak sizlere çıkacak olan diğer oyunların isimlerini yazıyorum.

  • Pokemon Unite
  • Final Fantasy Pixel
  • Apex Legends
  • Pokemon Sleep
  • H1Z1
  • Townscraper
  • Diablo Immortal
  • Path of Exile Mobile
  • Final Fantasy VII: The First Soldier