2021'de Android İçin En İyi 10 Para Kazanma Uygulaması

2021'de Android İçin En İyi 10 Para Kazanma Uygulaması

Android için en iyi para kazanma uygulamalarının hangilerini olduğunu merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. İşte 2021 yılı için en iyi Android para kazanma uygulamaları.

Birçok kişi fazladan para kazanmanın yöntemlerini çoğu zaman aramaktadır. Kazandığınız birkaç ekstra dolar veya Türk Lirası, kritik durumlarda yardımcı olabilir. Son zamanlarda yaşanan COVID-19 Pandemisinden bir örnek verelim; birçok kişi pandemi nedeniyle evde kalıyor ve herkes ayda birkaç ekstra dolar kazanmak için teknolojiyi nasıl kullanacağını bilmiyor.

Aslında bunun nedeni kaynak yetersizliğinden kaynaklanıyor. Birçok kişi internet üzerinden para kazanmanın nasıl olduğunu pek bilmiyor. Bakın, para kazanmanın kesin bir yolu yok, ancak makalede listelenen uygulamaları her zaman deneyebilirsiniz. Bu yazıda, iyi para kazanmanıza yardımcı olacak en iyi birkaç Android uygulamasını paylaşacağız. İyi bir ikincil gelir elde etmek için bu uygulamaları Android akıllı telefonunuzda kullanabilirsiniz.

Android İçin En İyi 10 Para Kazandıran Uygulama Listesi

Makalede listelenen uygulamaların sıkı çalışma gerektirdiğini ve bir gecede para getirmeyeceklerini belirtmekte fayda var. Bu nedenle, iyi bir gelir elde etmek için bu uygulamaların nasıl çalıştığını anlamanız gerekir. Doğru anlamak için YouTube videolarını izlemenizi veya şirketlerin web sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

2021de-android-icin-en-iyi-10-para-kazanma-uygulamasi-1.jpg

1- Zareklamy

Pekala, Zareklamy, listede çok az para kazandıran bir uygulama. Uygulama, her ülkeden tüm insanlar için tam zamanlı veya yarı zamanlı işler sağlar.

Uygulama üzerinden para kazanmanın çeşitli yolları vardır. Oyun oynayabilir, anket doldurabilir, metin yazabilir, soruları yanıtlayabilir, reklamları izleyebilir, web sitelerine göz atabilir, hesap oluşturabilir, teklifleri tamamlayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

2021de-android-icin-en-iyi-10-para-kazanma-uygulamasi-2.jpg

Sanat ve zanaatlarınızı satmak için bir platform arayan bir sanatçıysanız, Etsy'yi denemeniz gerekir. Etsy, eBay'e oldukça benzer, ancak daha çok sanat ve el sanatlarına odaklanır.

Etsy'de istediğiniz her şeyi satmak için mağazanızı oluşturmanız gerekir. Android için mobil uygulama, mağazanızı, siparişlerinizi ve listelemelerinizi yönetmenizi sağlar.

2021de-android-icin-en-iyi-10-para-kazanma-uygulamasi-3.jpg

3- Ibotta

Eh, çevrimiçi alışveriş yapmayı seviyorsanız, o zaman Ibotta'yı denemeniz gerekir. Çevrimiçi veya mağazadaki her satın alma işleminizde size gerçek para iadesi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

İşin iyi yanı, temel öğeler, bakkaliye ve daha fazlası için her alışveriş yaptığınızda size para iadesi yapmasıdır. Nakit tasarrufu sağlayan bir uygulamadır, bu yüzden ondan iyi para beklemeyin.

2021de-android-icin-en-iyi-10-para-kazanma-uygulamasi-4.jpg

4- Google Ödüllü Anketler

Bu, Google Surveys ekibi tarafından oluşturulmuş bir uygulamadır. İlk kullanımda, kendinizle ilgili temel soruları yanıtlamanız gerekir. Tamamlandığında, uygulama size periyodik olarak anketler gönderecektir.

İşin iyi yanı, her anketi yanıtlayarak kredi kazanmanızdır. Yani, bu, herhangi bir sıkı çalışma yapmanıza gerek olmayan iyi bir para kazanma uygulamasıdır.

2021de-android-icin-en-iyi-10-para-kazanma-uygulamasi-5.jpg

5- Surveys on the Go

Bu uygulama, yukarıda listelenen Google Anket ödüllerine oldukça benzer. Ayrıca, On The Go anketleri, anketleri para karşılığında tamamlamanıza olanak tanır. Ancak, Google Opinion ödüllerinden farklı olarak, bu ödeme nakit olarak yapılır.

Olumsuz tarafı, ayda sınırlı anketler var. Yani, bu uygulamadan büyük paralar kazanmayı beklemeyin.

2021de-android-icin-en-iyi-10-para-kazanma-uygulamasi-6.jpg

6- Kormo Jobs

Kormo Jobs tek başına size para kazandırmaz, ancak giriş seviyesi işler bulmanıza yardımcı olacak bir uygulamadır. Yani, evde boş boş oturuyorsanız ve bir iş fırsatı arıyorsanız, o zaman Kormo Jobs'u denemelisiniz.

Google, Kormo Jobs'u desteklemektedir ve doğrulanmış işverenlerden yeni işler bulmanıza yardımcı olabilir. Genel olarak, Kormo Jobs yeni bir iş bulmak için mükemmel bir uygulama.

2021de-android-icin-en-iyi-10-para-kazanma-uygulamasi-7.jpg

7- Amazon Seller

Şu anda dünyanın önde gelen e-comm (e-ticaret) perakende web sitesi. Bir satıcı hesabı oluşturarak Amazon Seller'da kendi ürününüzü satabilirsiniz. Daha da önemlisi, Amazon Seller'ın ücretsiz bir platform olmasıdır.

Amazon'da bakkal ürünleri, kitaplar, yenilenmiş akıllı telefonlar vb. gibi hemen hemen her şeyi satabilirsiniz.

2021de-android-icin-en-iyi-10-para-kazanma-uygulamasi-8.png

8- YouTube

YouTube'u bilmeyeniniz yoktur sanırım. Bir şeyde iyiyseniz, becerilerinizi YouTube'da sergileyebilirsiniz. Ancak, bir gecede milyonlarca abone beklemeyin, ancak doğru içerik, tutarlılık ve sıkı çalışma size yeterince puan verebilir.

Para kazanma seçeneklerinden bahsedecek olursak, YouTube'da Reklam, Kanal Üyeliği, Ürün rafı, Super Chat vb. yollarla para kazanabilirsiniz.

2021de-android-icin-en-iyi-10-para-kazanma-uygulamasi-9.jpg

9- LinkedIn

LinkedIn muhtemelen işletmeler için en güvenilir ağdır. Bu uygulama ile topluluğunuzdaki endüstri liderleriyle bağlantılar kurabilirsiniz.

LinkedIn'e kaydolmanız ve profilinizi tamamlamanız gerekir. Ardından, yeni bir iş bulmak için deneyiminizi, eğitim becerilerinizi, hobilerinizi vb. listelemeniz gerekir.

2021de-android-icin-en-iyi-10-para-kazanma-uygulamasi-10.jpg

10- Foap

Harika bir mobil fotoğrafçıysanız ve fotoğraflarınızı satarak para kazanmanın yollarını arıyorsanız, Foap sizin için en iyi seçim olabilir. Bu uygulamada, fotoğraflarınızı yüklemeniz ve tüm dünyada tanınmış markalara satmanız gerekiyor.

Daha değerli olan, Foap'ın daha fazla alıcı yakalamanıza yardımcı olmak için içeriğinizi Getty görüntüleri gibi ortaklar aracılığıyla dağıtmasıdır.

İşte bunlar Android için en iyi on para kazandıran uygulama. Umarım bu makale size yardımcı olmuştur! Lütfen arkadaşlarınızla da paylaşın. Bu tür başka uygulamalar biliyorsanız, aşağıdaki yorum kutusunda bize bildirin.

Listemiz bu kadardı, eklemek istediğiniz başka uygulamalar var ise yorumlarda söyleyebilirsiniz.