100 Bozuk Tuş Takipçisine Phantomers Kapalı Beta Key

100 Bozuk Tuş Takipçisine Phantomers Kapalı Beta Key

16 Haziran tarihinde kapalı beta sürecine girecek olan MMOFPS oyunu Phantomers için 100 takipçimize Kapalı Beta Key dağıtıyoruz.

Dream Execution tarafından yapılan ve NTT Game tarafından yayınlanan MMOFPS oyunu Phantomers'ın kapalı beta sürecine katılabilmek için Kapalı Beta Key sahibi olmanız gerekmekte, tam olarak 16 Haziran saat 14:00'da aktif olacak olan kapalı beta süreci, 20 haziran tarihinde son bulacak.

Kapalı beta kodu elde edebilmeniz için bu yazıya "Key istiyorum" ve benzeri şekilde yorum yapmanız ve mail adresinizi yorum alanındaki ilgili kutucuğa girmeniz gerekmektedir, (üye girişi yaptıysanız üye olduğunuz mail adresine kod gönderilecektir) kapalı beta başlamadan hemen önce 15 haziran tarihinde kapalı beta kodları belirttiğiniz e-posta adresine "Bozuk Tuş Takipçisine Phantomers Kapalı Beta Key" başlığı ile gönderilecektir. ayrıca katılımlar kapalı beta bitiş tarihine kadar yani 20 hazirana kadar devam edecektir ve key gönderimleri günlük olarak devam edecektir.

Toplamda 100 kişinin key sahibi olacağı için ilk isteyen 100 kişiye beta key verilecektir.

Kapalı beta içeriği ise şu şekilde olacak:

  • Oyun içerisinde gerçekleştirdiğiniz kafadan vuruş, adam vurma ve benzeri bir çok başarım için resmi Phantomers forumunda özel unvanlara sahip olacaksınız.
  • Phantomers'ın en iyi aksiyon videosunu çekme etkinliği.
  • Phantomers'ın sizler için hazırladığı promosyon ürünlerini (kupa, mause pad vb.) kazanma fırsatı ve özel etkinlikler.
  • Tam sürüme geçmeden önce kullanıcı adına sahip olma hakkı, çok kullanılan bir nick istiyorsanız öncelik sizde olacak.
  • Katılan tüm oyunculara tam sürüme özel silah paketi hediyesi.

Daha sonra farklı bir sayfaya geçtiyseniz yine aynı sayfaya gelin ve aynı yere tıklayın, bu sefer karşınıza hesabınıza tanımlamanız için aşağıdaki görselde ki gibi kod girme ekranı gelecek, buraya kodunuzu girdiğinizde işlem tamamlanmış demektir.

NOT: eğer kod girme esnasında sizden "öncelikle CBT Kayıt yapmalısınız" şeklinde bir uyarı mesajı gelir ise, görselde de görebildiğiniz gibi kırmızı CBT Kayıt butonuna tıkladıktan sonra kod girme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bozuk Tuş iyi oyunlar diler :)