İlk Türk MMOFPS Oyunu “ZULA”da Safranbolu Evleri

İlk Türk MMOFPS Oyunu “ZULA”da Safranbolu Evleri

Türkiye’de geliştirilen ilk ve tek çok oyunculu FPS oyunu olan Zula, Açık Beta sürecinde gelişimini sürdürmeye son hız devam ediyor.

Geçtiğimiz Şubat ayında Açık Beta sürecine giren ücretsiz FPS oyunu Zula, bu süreçte birçok eksiğini tamamlıyor. Oyuna sürekli olarak gelen yeni içeriklerle oyuncuların Zula deneyimi bir üst kademeye taşınıyor. Geçtiğimiz günlerde Zula'ya gelen yeni bir güncelleme ile birlikte oyuna Safranbolu haritası eklendi.

Dünyanın en çok oynanan turnuva haritalarından biri, Zula geliştiricilerinin elinden geçerek Safranbolu temasıyla bizleri karşılıyor. Haritada dolaşırken Safranbolu’nun tarih kokulu sokaklarında FPS oynamanın verdiği zevki tadacaksınız. Safranbolu haritası, Sabotaj oyun modunda oynayabileceğiniz büyük ölçekli bir harita. Safranbolu haritası, taktik ağırlıklı oyunları seven oyuncular düşünülerek tasarlandı. Safranbolu haritasının oyundaki yerini almasıyla birlikte, açık beta sürecinde Zula’ya eklenen harita sayısı 4’e çıkmış oldu. Bu gelişmeler bir kenara oyuncuların oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıyacak bir çok yenilik de oyundaki yerini aldı..

Türkiye’nin ilk MMOFPS oyunu ZULA, sürekli gelişiyor ve yeni içeriklerle oyunculara keyifli dakikalar sunmayı vaat ediyor. Yalnızca Açık Beta süresince değil, Zula'nın hizmette olduğu sürece oyuncuların isteklerine ve arzularına yönelik olarak gelişme sözü veriyor.

ZULA,Safranbolu ZULA,Safranbolu ZULA,Safranbolu ZULA,Safranbolu