Crysis Remastered Grafikleri Büyüledi! Oynanış Videosu Burada!

Crysis Remastered Grafikleri Büyüledi! Oynanış Videosu Burada!

Büyük bir merakla beklediğimiz Cryisis Remastered ile ilgili olarak ön plana çıkarılan pek çok çalışma var. Nihayet yayınlanan oyun için 720P ve 30 FPS ile kaydedilmiş bir oynanış videosu paylaşıldı. Ortaya çıkan sonuç ise grafik konusunda gerçekten önemli bir artı sunuyor ve oldukça tatmin ediyor gibi görünüyor.

Grafikleri bakımından oldukça güçlü olan Crysis Remastered'ın Nintendo Switch'e gelecek olması kimilerini şaşırtmıştı. Crysis, resmi YouTube kanalı üzerinden oyunun Switch konsolunda 720p 30 FPS'de kaydedilmiş bir oynanış videosunu paylaştı.

Bu çalışmalarla birlikte ön plana çıkarılan her bir seçeneği tek bir tıklama ile kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Oyunla ilgili yüksek çaplı dokular ve geniş aydınlatma seçenekleri ön plana çıkarılıyor. Ayrıca bitkilerin bükülmesi gibi seçenekler de ekstra sunuluyor diyebiliriz.

Bu geliştirmeler ilk bakışta sizi pek fazla etkilememiş olabilir. Ancak Nintendo Switch'in neslinin en düşük işlemci gücüne sahip olduğu düşünülecek olursa ortaya çıkacak olan işin bir hayli etkileyici olduğunu söylemekte fayda var. Crysis'in yanı sıra The Witcher 3 gibi oyunlar da Switch'e uyarlanmıştı.

Bakalım bu oyundaki gelişmeler insanlar için nasıl bir artı sağlayacak ve neler sunacak? Hep birlikte detayları bekleyelim ve görelim.