Fortnite Yeni Sezona Dair Video Yayınladı

Fortnite Yeni Sezona Dair Video Yayınladı

Popüler battle royale türü oyunlarından birisi olan Fortnite, yeni içeriklerle oyunu güncel tutmaya devam ediyor. Fortnite son olarak Marvel ve Thor temalı bir video paylaştı. 

Son günle Apple ve Google ile sıkıntılı günler geçiren Epic Games’in popüler oyunlarından birisi olan Fortnite yeni sezona hazırlanıyor. Fortnite bu kapsamda, yeni sezonuna dair kısa bir teaser yayınladı. 

Fortnite’ın daha önce yayınladığı teaser videolarına göre oldukça açık olan video, Fortnite’ın 2. Bölüm 4. Sezon’unun Marvel ve Thor odaklı olacağını gösteriyor. Fortnite’ın resmi hesabı üzerinden yayınlanan video; çekiç, şimşek ve gökkuşağı emojileri ile paylaşıldı. Videoda ayrıca Fortnite yazısının ortasında Thor’un çizgi roman görünümü açık bir şekilde görünüyor. 

Fortnite’ın şu anki sezonu olan 2. Bölüm 3. Sezonu, büyük oranda DC karakterlerine odaklanıyordu. Su temasının ön planda olduğu Fortnite’ın bu sezonunda sezonunu en çok öne çıkan karakteri ise yine DC karakteri olan Aquaman oldu. Fortnite’ın yeni sezonunda oyuna Thor için pek çok öğenin ekleneceği düşünülüyor. 

Marvel karakterlerini sıklıkla göreceğimiz Fortnite’ın yeni sezonunun 27 Ağustos tarihinde yayınlanması bekleniyor. Daha önce pek çok Fortnite sezonunun ertelendiğini düşündüğümüzde, Fortnite’ın yeni sezonunun da ertelenme ihtimali bulunuyor. Fortnite 2. Bölüm 4. Sezonunun ertelenip ertelenmeyeceğini ilerleyen günlerde göreceğiz.