EPİC STORE’DA BU HAFTANIN 3 ÜCRETSİZ OYUNU

EPİC STORE’DA BU HAFTANIN 3 ÜCRETSİZ OYUNU

Epic game store, Microsoft ve macOS’ da oyun satın alabileceğiniz bir mağaza. Kurucuları Steam’ n oyun satışlarında %30 a varan kesintiler yapmasından dolayı böyle bir uygulama mağazası açmaya karar vermişler.  Kendileri ise oyunlardan toplam %12 oranında kesinti yapmakta. Dönem dönem, farklı farklı kampanyalar yapan ve birçok dijital oyunun sınırlı süreler içerisinde oyun severlere ücretsiz bir şekilde sunan Epic Store yine yaptı yapacağını ve toplamda 3 adet oyunu tüm oyun severler için ücretsiz bir şekilde erişime açtı.

Geçen sene yapmış olduğu bir etkinlik ile beraber her hafta çeşitli oyunlarda kampanyalar yapacağını bazılarının ise bu kampanyalar dahilinde ücretsiz olacağını açıklayan Epic Store verdiği tarihinde dışına çıkarak hala hafta hafta dijital oyun tutkunlarına ücretsiz oyunlar sunmakta.

Epic store’ n bu hafta oyunculara sunduğu o 3 oyun şunlar:

Killing Floor

The Escapist 2

Lifeless Planet

Toplam satış fiyatları 111 TL olan bu oyunlara ücretsiz sahip olma fırsatını sakın kaçırmayın!

Gelelim belirli süre ücretsiz olacak bu oyunların içeriklerine…

Killing Floor

Yaptıkları deney sonucu olumsuz olan bir şirket bunun sonucunda ortaya çeşitli zombiler çıkmasına sebep oluyor. İster tek modlu ister de çok modlu olarak arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz bu oyun zombi istilasına karşı kendinizi ve dünyayı kurtarmanız için sizlere eğlenceli bir yol gösteriyor.  Oyunun Epic store’ da normal satış fiyatı 49 TL.

The Escapist 2

Epic Store normal satış fiyatı 31 TL olan bu oyun online oynama şansımızın da bulunduğu arkadaşlarımız ile beraber bir çete kurarak farlı türden yollar ile hapisten kaçmaya çalışıyoruz. İçeriği farklı olan bu oyun hali hazır da ücretsizken denemeye değer!

Lifeless Planet

Son olarak normal satış fiyatı Epic Store’ da 31 TL olan bu macera oyununa gelelim. Bir astronotun beklenmedik bir anda karşısına içerisinde çeşitli gizemler bulunan bir kasaba çıkması ve bu gizemleri çözmeye çalışmak…

Eğer sizlerde bu oyunlara ücretsiz sahip olmak istiyorsanız süreleri dolmadan Epic Store ziyaret edebilirsiniz.