Epic Games 'in Bu Hafta Ücretsiz Sunacağı Oyun Belli Oldu

Epic Games 'in Bu Hafta Ücretsiz Sunacağı Oyun Belli Oldu

Epic Games, ilk olarak piyasaya 2018 yılı sonunda çıkmıştı. O günden bu yana her hafta bazı PC oyunlarını ücretsiz olarak dağıtıyor. Diğer zamanlar oldukça yüksek fiyatlarda satılabilen oyunların ücretsiz sunulması, oyun severler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Şimdilik programın 2020 yılı sonuna kadar devam edeceği biliniyor.

Epic Games, her perşembe günü iki ya da üç oyunu ücretsiz olarak sunuyor. Oyunlarla alakalı hak talep edebilmek için ücretsiz bir Epic hesabınızın olması ve kimlik doğrulamayı aktifleştirmiş olmanız gerekiyor. Kimlik doğrulama, daha önceleri yokken son zamanlarda kullanıcıların hesap güvenliğini arttırmaya yardımcı olmak için iki faktörlü kimlik doğrulama getirildi. Bunlara sahip olduktan sonra ücretsiz dağıtılan oyunları kütüphanenize ekleyip dilediğiniz gibi saklayabiliyorsunuz.

Bu Haftanın Ücretsiz Epic Games Oyunu

EG bu hafta sadece bir oyunu ücretsiz sunacak. 23 Temmuz’a kadar Torclight II ücretsiz olarak kullanılabilecek. Bu oyun, klasik Diablo mantığında, bir dizi ince yaralarla yağma yapmaya dayalı bir RPG oyunu.

Önümüzdeki Haftanın Ücretsiz Oyunu

23 Temmuz 2020 tarihinden itibaren ise EG sayfasından Next Up Hero ve Tavoma ücretsiz şekilde sunulacak. Eğer kimlik doğrulama yaptığınız bir hesabınız bulunuyorsa Perşembe günüden itibaren bu oyunları kütüphanenize ücretsiz ekleyebilirsiniz. Bir Epic hesabınız yoksa ücretsiz olarak hesap oluşturabilir, daha sonra iki faktörlü hesap doğrulama yaparak faydalanabilirsiniz.