Epic Games Piyasa Değeri 200 TL'yi Geçen Oyunu Bedava Veriyor!

Epic Games Piyasa Değeri 200 TL'yi Geçen Oyunu Bedava Veriyor!

Epic Games, bir oyunu daha ücretsiz yaptığını duyurdu. Sevilen oyun platformu, Saints Row: The Third Remastered oyununu yüksek fiyatına rağmen bedavaya verecek. Peki Saints Row: The Third Remastered konusu nedir? Oyun kaç gün içerisinde hesaba eklenmeli?

Epic Games, ücretsiz oyun serilerine kaldığı yerden devam ediyor. Şirket, bu sefer öyle bir oyunu ücretsiz veriyor ki görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Oyuncuların gözdesi haline gelen bir oyun ücretsiz olacak. Yüksek fiyatıyla dikkatleri üzerine çeken kaliteli oyunu para vermeden oynayabileceksiniz. Üstelik herhangi bir sınırı da bulunmayacak. Yani envanterinize eklediğiniz an dilediğiniz zaman oynayabileceksiniz. Belirtilen süre içerisinde oyunu hesabınıza eklemeniz dahilinde oynama hakkı elde edeceksiniz. Peki oyunun konusu nedir?

Saints Row: The Third Remastered Ücretsiz Oldu!

Saints Row: The Third Remastered isimli oyun severek takip ediliyordu. Pek çok internet ünlüsünün de bu oyunu oynadığı bilinmekteydi. Epic Games, aldığı bir karar ile oyunun ücretsiz olmasını sağladı. Oyunun konusu merak ediliyor. Kaliteli animasyonlarla donatılmış ve güzel bir grafiğe sahip olan oyun, maceranın eksik olmadığı bir dünyayı bizlere vaat ediyor. Haliyle oyunun talibi de oldukça fazla. Piyasadaki oyunlar arasında eğlencenin sınırı olmadığı yapımlardan biri diyebiliriz. Bu sınırsız deneyim için sizden herhangi bir ücretin istenmeyeceğini de unutmayın. Epic Games'in düzenli olarak vermiş olduğu ücretsiz oyunları herhangi bir bedel ödemeden zahmetsizce hesabınıza tanımlayabiliyorsunuz.

Oyunun Piyasa Fiyatı 250 TL!

Öte yandan Saints Row: The Third Remastered isimli oyunun normal fiyatı 250 TL. Yani bu oyunu almak isteseydiniz yüksek bir meblağ ödemek zorunda kalacaktınız. Neyse ki artık böyle bir bedel ödemekle yükümlü değilsiniz. Oyunu kütüphanenize eklediğiniz vakit oyun size ait olacak. Üstelik böylesine heyecan ve kalite dolu bir oyunu herkes oynamak isteyecektir.

saintss.jpg

2 Eylül'e Kadar Vaktiniz Var!

Hemen şimdi Epic Games hesabınıza girerek oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 2 Eylül'e kadar zamanınızın olduğunu belirtelim. Bu tarihten sonra oyunu oynamak için 250 TL vermeniz gerekecektir. Vaktiniz varken bu fırsatı değerlendirmenizde fayda var.

Şirketin sunduğu oyunlar arasında pek çok oyun kaliteli deneyimler sunuyor. Epic Games, bu anlamda ucuz ve kalitesi düşük oyunlar yerine oynanabilecek seviyedeki yapımları tercih ediyor. Yani kolaya kaçmadan kullanıcı memnuniyetini önemseyecek hamlelerde bulunuyor. Bu nedenle şirketin ciddi anlamda kullanıcı kazandığını söylemek mümkün. Gta 5'i dahi bedava yaptığı için çok fazla kullanıcı kazandı. Epic Games, geldiği noktada Steam'e rakip olmaya çalışıyor. Ancak Steam'in sahip olduğu sosyal medya ve iletişim aygıtlarının diğer platformlarda olmaması onları geri planda bırakıyor. Yine de oyuncu sayısı bakımından Epic Games'in yükselişte olduğunu söylemeliyiz.