Epic Games Kullanıcılarına İki Oyun Hediye Ediyor!

Epic Games Kullanıcılarına İki Oyun Hediye Ediyor!

Epic Games yine yaptı yapacağını ve bedava oyunlar verdi. İki adet oyunun ortalama değeri 50 TL'yi buldu. Peki hangi oyunlar ücretsiz şekilde oynanabilecek? Sürpriz şekilde ücretsiz kampanyaları eksik etmeyen Epic Games'in verdiği oyunlar açıklandı.

Epic Games, ücretsiz oyun şölenlerine bir yenisini daha ekledi. Düzenli olarak bedava oyun veren şirket, kullanıcılarını önemli bir maliyetten kurtarıyor. Kaliteli ve ücretli satılan oyunlarla iligli düzenlemeler yapan platform, verdiği oyunlarla adından söz ettirdi. İki oyunun toplamda değeri 50 TL'yi aşıyor. Bu nedenle kullanıcılar oyunları kütüphanesine eklemeye başladı bile. Sizler de sınırsız oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız bedava verilen oyunları hesabınıza ekleyebilirsiniz. Peki hangi oyunlar ücretsiz oldu? Epic Games'in bedava verdiği oyunlar çok sevilecek. Üstelik bunları tek kuruş vermeden oynayabileceksiniz. Oyunların konuları ve isimlerini sizlerle paylaşıyoruz. Steam ve Epic Games, son zamanlarda çok fazla bedava oyun vermeye başladı. Bu durum oyuncuların işine geliyor.

speedbrawl.jpg

Epic Games'in Bedava Verdiği Oyunlar

Epic Games, Speed Brawl ve Tharsis isimli oyunları ücretsiz yaptı. Kısa süreliğine geçerli bu fırsattan yararlanmak için elinizi çabuk tutmalısınız. Çünkü son tarih geçince artık ücretli şekilde satılacaklar. Ancak erken davranarak oyun kütüphanenize eklerseniz dilediğiniz zaman para vermeden oynayabileceksiniz. Tharsis isimli oyun, uzayda geçiyor ve çeşitli görevleri yapmakla yükümlüsünüz. Oyunun sahip olduğu grafik ve konu fazlasıyla ilgi çekici. Speed Brawl ise 2 boyutlu dövüş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun amacı, karakterinizi geliştirip düşmanlarınızla savaşmak üzerine kurulu. Hızlı hareket ederek onları alt etmelisiniz. Üstelik bu oyun keyfi sizi saatlerce ekran başından ayırmayacak. Oyun deneyimini sonuna kadar yaşamak istiyorsanız bu iki oyunu da indirebilirsiniz. İndirdikten sonraki süreçte tek kuruş ödemenize gerek kalmayacak. Boyutları da nispeten diğer oyunlara göre daha düşük. Depolama alanıyla da bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Epic Games, vermiş olduğu iki oyunla ortalama 56 TL'lik bir tasarruf imkanı sunuyor. Normalde satın almak isteseniz gerçekten külfetli olacak bu oyunlar, bedelsiz şekilde kullanıcılarla buluşmakta.

23 Eylül Son Tarih

23 Eylül'e kadar oyunu indirmeli ve hesabınıza kaybetmelisiniz. Aksi takdirde bu oyunları indirmek için belirli bir ücret ödemeniz gerecektir. Haftalık olarak ücretsiz oyun vermeye devam eden şirket, geçtiğimiz yıldan bu yana kullanıcıları sevindiriyor. Bir yıldır oyunları tek tek toplayan oyuncular büyük bir oyun koleksiyonuna sahip durumda. Sizler de çok geç olmadan bu iki oyunu deneyimleyin. Birbirinden farklı konulara sahip olması sıkılmamanızı sağlayacak. Son zamanlarda gösterdiği faaliyetleri artıran Epic Games ise kullanıcı sayısını önemli ölçüde artırdı. Aktiflik anlamında da büyük gelişme kaydediyor.