Epic Games 50 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Veriyor!

Epic Games 50 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Veriyor!

Epic Games'in bedava verdiği oyun açıklandı. Bir süredir beklenen yeni oyun duyuruldu. 50 TL piyasa değerine sahip olan oyunun adı da merak edildi. Peki oyunun konusu nedir? 30 Eylül'e kadar oyunu indirmek zorundasınız yoksa ücretli olacak.

Epic Games, yine yaptı yapacağını. Şirketin bir oyunu daha ücretsiz verdiği açıklandı. Eğer geçtiğimiz yıldan beri Epic Games'in verdiği oyunları ücretsiz şekilde alıyorsanız, binlerce TL ödemeden bedava oyunların sahibi olmuşsunuz demektir. Ancak yapmadıysanız henüz geç değil, çünkü şirket durmadan ücretsiz oyun veriyor. En son yapılan paylaşıma göre bedava verilen oyunun piyasa değeri 50 TL olarak açıklandı. Bu da demek oluyor ki oyunu envanterinize eklediğiniz takdirde bu işten kazançlı çıkacaksınız. Peki oyunun konusu nedir? Aynı zamanda oyunun ismi de merak ediliyor. Her geçen gün daha fazla kullanıcıya sahip olan Epic Games'le ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor.

The Escapists Ücretsiz Oldu

The Escapists oyunu, klasik bir hapishaneden kaçış oyunu olarak karşımıza çıkıyor. İki boyutlu olmasına rağmen oyunun senaryosu ve oyun içi hareketlerin rahatlığı dikkat çekmekte. Yani klasik olsa dahi kesinlikle basit bir oyun değil. Çaba sarf etmeli ve hapishaneden kaçmalısınız. Ayrıca bir anda ortadan kaybolursanız polisler tarafından fark edilebilirsiniz. Kimse durumu anlamadan gizli planlar yaparak kaçmanız gerekiyor. Aksi takdirde polisler sizi bulmak için aramalara başlayacaktır. Bu da en kısa sürede bulunmanız ve yakalanmanız anlamına geliyor. Oyun içerisinde kendi stratejinizi belirleyebilirsiniz. Masum rolü yaparak onları kandırmalı ve en uygun zamanda harekete geçmeniz doğru olacaktır.

thescapists.jpg

2015 Yılında Yayınlanmıştı

The Escapists'in 2015 yılında yayınlandığı öğrenildi. Grafikleri çok eski gibi gözükse de oyunun konusu ve alternatiflerin çok fazla olması ne kadar gelişmiş bir yapım olduğunu gösteriyor. Bu yüzden oyunu oynamaya hevesli kişiler özellikleri iyice öğrenmeli. Oyun nasıl oynanır ve hangi stratejiler uygulanmalı bunları araştırmalısınız. Sanıldığı kadar basit bir yapımdan bahsetmiyoruz. Oyun oynarken genellikle İngilizce bilginizden faydalanacaksınız. Bu nedenle İngilizce bilmek oyun içerisinde sizin için avantaj olacaktır. Onun haricinde basit bir İngilizce kelime bilgisi de yeterlidir. Önümüzdeki günlerde oyunun ücretsiz kampanyası sona erecek. Epic Games, düzenli olarak farklı oyunları bedava yapıyor.

30 Eylül'e Kadar İndirin!

Oyunu 30 Eylül'e kadar indirmeli veya hesabınıza kaydetmelisiniz. Epic Games2in bedava verdiği oyun olan The Escapists'i Team 17 geliştirdi. Geliştirici şirketin genel olarak bu tarz oyunlar yaptığı biliniyor. Hatta The Escapists 2'de oyunun gelişmiş versiyonunu baz almakta. Ancak Epic Games ilk seriyi ücretsiz olarak sundu. Bundan sonraki süreçte ise farklı bir oyun ücretsiz olacak. 30 Eylül'e kadar süreniz var ve elinizi çabuk tutarsanız o tarihte saat 18.00'dan önce oyuna ücretsiz ulaşabilirsiniz.