SwitchNintendoOyun İnceleme

En İyi 10 Nintendo Switch Oyunu

Gelmiş geçmiş en iyi Nintendo Switch oyunları sizler için derlendi.

Oyun camiasının sevilen platformlarından olan Nintendo, son yıllarda teknolojiye ayak uydurarak efsane oyunlarla yine bizlerin karşısına çıkıyor. Android ve İOS platformlarında mobil oyunlara ağırlık verilmesiyle birlikte her ne kadar önemi azalsa da sevenleri için gönüllerde taht kurmuş o efsane oyunlardan hangi birimiz vazgeçebiliriz ki? Bu yazımızda siz değerli oyun severler için Nintendo Switch tarihinde çıkmış –bizce- en iyi 10 Nintendo Switch oyununu derledik. Keyifli oyunlar olsun efendim…

10. Final Fantasy VII

Final Fantasy VII
Final Fantasy VII

Serinin ilk üç boyutlu oyunu olarak Playstation platformunda piyasaya sunulduğunda oldukça fazla dikkat çekmeyi başarmıştı. Hem oyun mekanikleri hem de reklam gücünü en iyi şekilde ilerletmeyi başaran firma, dünya genelinde oynanabilir ve Nintendo Switch için bir marka yüzü olmaya aday gösterilen başarılı bir oyun tasarlamayı başardı.

Filmler, mobil oyunlar hatta anime dizilere kadar genişletilmiş bir evrende geçen bu oyun, 1997 yılında çıkmış olmasına karşın serinin en çok beğenilen oyunları arasında yer alıyor. Midgar isimli bir sanal evrende gerçekleşen hikaye, paralı askerlerin dünyayı kurtarma çabası ile başlayan amansız mücadelede adeta bir film izlercesine gerçekleşen keyifli dakikalarla birlikte doyumsuz bir hale geliyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Final fantasy, doom ve skyrim koyuyosunuz ama Super smash bros. ultimate veya herhangi bir pokémon oyunu koymuyosunuz çok yanlış bir liste

    1. Nintendo switch için çıkan pokrmon o kadar iyi değil. Ayrıca, bu liste Türk oyuncularını kapsıyor yani Türk oyuncularının çoğu pokrmon sevmiyor. Sumer Smash bros olması gerekirdi onu atlamışız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu