Garanti BBVA banka hesabınıza 3.000 TL hediye tanımladı! Hemen Başvurmanız Gerek

Garanti BBVA banka hesabınıza 3.000 TL hediye tanımladı! Hemen Başvurmanız Gerek

Garanti BBVA banka hesabınıza 3.000 TL hediye tanımladı! Hemen Başvurmanız Gerek

Garanti Bankası tarafından başlatılan kampanya kapsamında 3.000 TL'ye varan ödeme sağlanırken, kart sahibi olacak birey bu kampanyaya dahil olabiliyor.

Bankalar tarafından düzenlenen kampanyalar bir hayli ilgi çekmeye devam ediyor. Yeni müşteri kazanmak amacıyla kampanya açıklaması yapan bankalar, kendi müşterilerine özel olarak da yeni kampanyalarını ay ay güncelliyor. Garanti Bankası da Nisan ayı kampanyaları ile oldukça ilgi görüyor. Garanti Bankası tarafından başlatılan kampanya kapsamında 3.000 TL'ye varan ödeme sağlanırken, kart sahibi olacak birey bu kampanyaya dahil olabiliyor.

Garanti Bankası yeni müşterilerine düzenlediği kampanyaları ile kapılarını aralıyor. Dijitalleşmeye geçildiği şu dönemde mobil uygulamanın yaygınlaşması adına mobil uygulama üzerinden müşteri olacak bireye özel olarak başlatılan kampanyada belirli şartları taşıyan müşteriye özel olarak 3 bin lira geri iade fırsatı sunulmuş bulunuyor.

GARANTİ BANKASI NİSAN KAMPANYASI

Garanti BBVA'ya mobil üzerinden yeni müşteri olup, kredi kartı başvurusu yapılması ve akabinde de kredi kartı başvurusu yapılıp onay alınması durumunda ilk bin lira harcamaya bin lira geri ödeme sunacak olan banka, sonraki yapılacak olan her alışverişe de bin lira ödeme yapacak. Bankadan toplamda 3.000 TL destek, bonus olarak sunulacak.

1 Nisan'da başlayan kampanyanın ay sonuna kadar geçerli olacağını belirten Garanti BBVA; 1 Mayıs’a kadar yapacakları ilk 1000 TL’ye 1000 TL sonraki her 1000 TL’ye 500 TL toplam 3000 TL’ye varan bonus ödemesi yapacak. Yapılan harcamalar sonrasında hak sahibi olunan bonus ödemeleri 4 Haziran da kredi kartına artı bonus olarak yüklenecek iken 1 ay içerisinde harcanmayan bonuslar geri alınacaktır