Oyun HaberleriPlayStation 4

DriveClub’ın Yeni Videosu

 Sony’nin yeni oyun konsolu PlayStation 4’ için geliştirilen DriveClub oyununun, tüm detaylarını izleyicilere aktaran yeni bir oynanış videosu yayınlandı. 

Driveclub

Evolution Studios’un Sony bünyesinde geliştirdiği DriveClub, ilk olarak piyasaya sunulduğunda PlayStation 4‘le zamanlaması aynı olarak oyun marketlerde satışa sunulacağı belirtilmişti.

Ancak konsolun satışa çıkmasına çok az bir zaman kala, Sony ve Evolution Studios, DriveClub’ın bazı teknik sorunlardan dolayı çıkış tarihinin ertelendiğini bildirmişlerdi.

Henüz çıkış tarihi için kesin bir açıklama yapılmayan DriveClub için yeni bir oynanış videosu oyuncularla paylaşıldı. Yayınlanan videoda oyunda ne gibi yeniliklerle karşılaşacağımızı görebiliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Daha önce hiç bu kadar güzel bir tanıtım videosu görmemiştim. Videoda oyunun arayüzünü ve oyun motorunun anlatmaları çok güzel bir detay. Oynadığımız oyunlarda grafiğe önem verdiğim kadar oyunun arayüzüne de önem veririz. Drive Club’un grafikleri de gerçekten olağanüstü. Muhteşem bir oyun olacağının garantisini bize verdi gerçekten. Yeni nesil konsollar bize çok güzel nimetler sunmaya başladı. Bunun yanında gelişen oyun motorları da var. Bu yıl harika oyunlar çıkacak gerçekten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu