Müslüme’nin Annesinden Kayınpederi Hakkında Flaş Açıklama!

Müslüme’nin Annesinden Kayınpederi Hakkında Flaş Açıklama!

Türkiye’nin gündeminde yer alan Müslüme olayı ile ilgili olarak gerçekler gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Anne Sevgi Yağal’ın kayınpederi hakkındaki flaş açıklamaları…

10 Kasım günü Mersin’in Gülnar ilçesinde kaybolan ve 10 gün sonra cansız bedenine ulaşılan 3 yaşındaki Müslüme Yağal’ın ölümü ile ilgili olarak kahreden detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Cansız bedenine kaybolduğu noktanın 7 kilometre uzağında ulaşılan Küçük Müslüme’nin bedeninde larvalar oluştuğu geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı.

muslume-nin-supheli-olumu-nedeniyle-tutuklanan-14556042-4816-m.jpg

Cansız bedene ulaşan çoban Ayşe Bacak, Müslüme’nin üzerine kıyafetleri olmadığını, kıyafetlerinin başka bir kayanın üzerinde olduğunu ifade etmişti.

Dede İle DNA Uyumlu Çıktı

Sabah’ın haberine göre, Müslüme’nin ölümü ile ilgili olarak 9 kişi gözaltına alınmıştı. Dede Hasan Yağal’ın DNA örneğinin Müslüme ile uyumlu çıktığı ifade edildi. Küçük Müslüme’nin biyolojik olarak babasının dedesi Hasan Yağal olduğu anlaşıldı.

Anneden Flaş Açıklama

DNA eşlemesi sonrasında açıklama yapan anne Sevgi Yağal, sorgusunda kayınpederinin kendisine tecavüz ettiğini dile getirdi. Kayınpederinin kendisini öldürmesinden korktuğu için de bugüne kadar kimseye gerçeği söyleyemediğini belirtti.

Ablasının da Babası Olduğu Tespit Edildi

Devam eden incelemelerde Adli Tıp, Müslüme’nin 14 yaşındaki ablasının da babasının Hasan Yağal olduğunu belirledi.

turkiye-yi-sarsacak-dna-raporu-muslume-nin-14556042-854-m.jpg

Neden Tutuklandığını Bilmiyoruz

Anne Sevgi Yağal, dede Hasan Yağal’ın neden tutuklandığını kendilerinin de bilmediğini, jandarmanın dediklerinin yaptıkları ve bırakılınca tekrardan hayvanların başına döndüklerini belirtti.

Ağabeyde dedenin neden tutuklandığı hakkında bilgisi olmadığını dile getirmişti.