Hangi Bilgisayar Oyunu Sana Göre?

Hangi Bilgisayar Oyunu Sana Göre?

Bilgisayar ve mobil oyunlarını seviyorsanız, keyif alarak oynayacağınız birçok yeni içerikler çıkmıştır. Strateji, savaş, macera, arcade, simülasyon ve yarış oyunları gibi kategorilerdir. Oyuncular kendi karakterlerini yansıtan, online oyunları bularak uzun süre bağımlı şekilde oynamak mümkün. Birbirinin devamı niteliğindeki oyun arşivleri ve listesi ile bilgisayar oyunlarını kendi zevkinize göre bulabilirsiniz. Eğlence amaçlı oynanan oyunlar içinde aramalar yapılabilir.

Tavsiye Edilen Online Oyunlar

Günlük oyun oynama sıklığına göre severek bağlanacağınız bilgisayar oyunları olabilir. Ruh halinize göre ve daha önce oynadığınız oyunlara benzerlerini seçtiğinizi görmek mümkün. Mass Effect serisi bilgisayar oyunları için vazgeçilmez bir tutku haline gelmiştir. Günün her saati sıkılmadan oyun oynarım diyenler için vazgeçilmez bir seçenek. Aynı zamanda Buried Town, Black Survival, Daen of TItans gibi bilgisayar oyunları da listeye eklenen oyun içerikleridir.

FPS Oyunları

Online bilgisayar oyunlarında FPS kategorisinde yer alan strateji oyunları uzun süredir devam etmekte. Call Of Duty, Overwatch, Battlefleld, Counter Strike gibi. Oynarken nasıl zamanın geçtiğini anlamadığımız bu oyunların yeni serilerinden birini tercih edebilirsiniz. Rekabetçi ruh ve kazanma hırsı ile online oynayacağınız bu FPS oyunlarına benzer olan içerikleri bulmanız mümkün.

MMO Oyunları

Silkroad, World Of WarCraft, The Elder Scrolls Online ve Knight gibi MMO oyunları mücadele ve aksiyonun bir arada olduğu içeriklerdir. Eğer oyun seçimleriz takım ve güç çalışması üzerine ise MMO oyunları önerilir. Sosyal durumu offline olarak etkileyen bu bağımlılık yapan oyunların her yeni serisinde başka bir sahne ile karşılaşılır. Strateji ve takım oyunlarını sevenler, savaş içerikleri ve gün boyu bilgisayar başında olanlar için online tavsiye edilen MMO kategorisi içinde yer alırlar.