Bahar dizisinde Demet Evgar kriz çıkardı! Yönetmen çekimleri durdurdu...

Bahar dizisinde Demet Evgar kriz çıkardı! Yönetmen çekimleri durdurdu...

Bahar dizisinde Demet Evgar kriz çıkardı! Yönetmen çekimleri durdurdu...

Her bölümüyle izleyicisini ekrana kilitleyen Bahar dizisi hakkında büyük bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre dizinin başrol oyuncusu yönetmen asistanına küfür etti. Bunun üzerine çıldıran yönetmen seti paydos etti.

Yönetmen Neslihan Yeşilyurt'un yönettiği fenomen dizi 'Bahar', Salı akşamlarına damga vuruyor. Başrolde Demet Evgar'ın yer aldığı dizide, bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre, Demet Evgar, sahne süresiyle ilgili kendisine soru soran yönetmen asistanına sert ve küfürlü bir şekilde cevap verdi.

YÖNETMEN ÇILDIRDI SETİ PAYDOS ETTİ

Her yeni bölümüyle reyting rekorları kıran Bahar dizisinde ortalık fena karıştı. Fenomen dizinin sezon finali yaklaşırken, başrol oyuncusu hakkında ortaya atılan iddia gündeme damgasını vurdu. Dizinin 16. bölüm ile sezon arasına gireceği açıklanmıştı.

Senaryosunu Ayça Üzüm’ün yazdığı ve Neslihan Yeşilyurt'un yönettiği dizi hakkında çıkan bu iddia, Aramızda Kalmasın programında gündeme geldi.

YÖNETMEN ASİSTANINA KÜFÜR ETTİ

İddiaya göre, Bahar'ın başrol oyuncusu Demet Evgar, sahnenin süresiyle ilgili bir soruya sinirlenip yönetmen asistanına küfürlü bir tepki gösterdi. Asistan, durumu yönetmen Neslihan Yeşilyurt'a iletti. Yeşilyurt, ekibine kimsenin saygısızlık yapmasına izin vermeyeceğini belirterek seti paydos etti.

AĞLAYARAK AF DİLEDİ

Demet Evgar'ın özür dilemediği takdirde setin devam etmeyeceği belirtilince, Evgar'ın ağlayarak özür dilediği iddia edildi.

Müge Dağıstanlı, bu olayın Şubat ayından beri devam eden bir sorun olduğunu ve Demet Evgar'ın zaman zaman yönetmeni dinlememesi, kostüm ekibini zor durumda bırakması gibi sebeplerden dolayı sette huzursuzluk yaşandığını belirtti.

BAHAR DİZİSİNİN OYUNCULARI

Bahar dizisinin oyuncuları arasında; Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Sena Kalıp, Alisa Sezen Sever ve Hatice Aslan yer alıyor.