Oyun HaberleriOyun İnceleme

Battlefield 4 – İnceleme (single player)

Battlefield 3 ile büyük bir başarıya imza atan DICE, bu başarıyı Battlefield 4’te de sürdürerek oyuncuların kalbini bir kez daha kazandı! Peki bu Battlefield 4 nedir ne değildir? Amacımız ne? Grafikleri nasıl? Hepsi bu yazının içinde. Buyrun şöyle oturun efenim…

Battlefield 4 tabi ki de Battlefield 3’ün kaldığı yerden devam ediyor, yani bir nevi devam oyunu. Fakat Call Of Duty serisine en iyi rakip olmasının sebebi Single player değil Multiplayer özelliği.

battlefield-4-single-player-inceleme-2

Peki Senaryo Modu’nun hikayesi ne?

Efendim BF4’ün senaryosu (yani tek kişilik senaryosu) 2020 yılında, Battlefield 3’ten (yani bir önceki oyundan) tam altı yıl sonrada geçiyor. Hatırlatsanız Battlefield 3’te İran-Amerika savaşını en ince detaylarına kadar hissediyorduk. Battlefield 4’te ise Battlefield 3’ten geriye kalan Birleşik Devletler ile Rusya arasındaki gerilim daha da artıyor. Oyunumuzun baş kötü kahramanı Admiral Chang, Çin hükümetini yıkmayı planlıyor ve bu nedenle Jin Jie’nin suikastini planlıyor, Jin Jie’yi seçmesinin nedeni ise onun gelecekteki lider adayı ve barışın en büyük temsilcisi olmasıdır. Eğer bu plan başarılı olursa Rusya tam anlamıyla Çin’in desteğini alacak. Tabi bu ortaklık Amerika için korkunç bir son! Biz de Battlefield 4’te Tombstone bölüğündeki Çavuş Daniel Recker’ı oynuyoruz. Ekibimizdeyse William Dunn, Kible Graves (Irish) ve Claytan Pakowski (Pac) bulunuyor. Tahmin edeceğiniz üzere hepsi farklı bir class.

1 2 3 4 5 6Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu