Oyun HaberleriOyun İnceleme

Battlefield 4 – İnceleme (multiplayer)

Battlefield 2, Battlefield: Bad Company 2, Battlefield 3 ve şimdi de Battlefield 4. DICE’ın gözbebeği, 1 numaralı serisidir Battlefield serisi. Battlefield 3’le büyük bir başarı yakalayan DICE bu başarıyı Battlefield 4’le taçlandırıyor. Peki Battlefield 4’ün Multiplayer bölümü nasıl? Oynarken içinde kaybolacağınız Battlefield 4’ün Multiplayer yazısı için buyurun efendim…

battlefield-4-multiplayer-inceleme-1

Battlelog

Battlefield 4’te, Battlefield 3’teki gibi gene serverlara Battlelog üzerinden giriyoruz. Birçok oyuncu Battlefield 3 zamanında Battlelog’u yadırgamıştı ve eğer Battlefield 4 çıkarsa tarayıcıdan değil de oyun içinden serverlara girmek istediklerini söylemişti. Fakat DICE kararından vazgeçmedi ve Battlefield 4’te de Battlelog’u bırakmadı. DICE, Battlelog’u sadece serverlara girmek için kullandığımız bir site değil bir sosyal paylaşım sitesi olmasını istiyordu. Bunun için büyük adımlar attı. Aynı Facebook’taki gibi ana sayfada kullanıcı iletilerini görebiliyoruz, en çok okunan konuları görebiliyoruz, arkadaşlarımızın en son oynadığı oyunu ve maçları görebiliyoruz ve bunlar mükemmel bir arayüzle bizi karşılıyor. Ayrıca Battlelog’da arkadaşlarınızla sohbet etme ve onların oynadıkları servera girebilme gibi özellikler de bulunuyor. Yani kısaca Battlelog mükemmel bir sistem olarak çalışıyor.

1 2 3 4 5 6 7Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Oyun severlerin büyük zevkle oynadıkları oyunun,serilerinden tabiki en iyisi.Call of Duty serisi ve Battlefield 4 tartışılmaz en iyi oyunlardan ikisi. Bu son seri de ustalıklarını tam anlamıyla konuşturmuşlar(Grafikler olsun,multiplayer deneyimi olsun).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu