Swiper App Store'da yayınlandı.

Swiper App Store'da yayınlandı.

Kullanıcıların zekalarını zorlamak  ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak için geliştirilen SWIPER tüm mobil oyuncuların beğenisine sunuldu.

Oyun içerisinde yer alan 2 farklı oyun modu kullancıların eğlenceli dakikalar geçirmesini amaçlarken aynı zamanda oyuncuların zekalarını zorlayarak 400'ün üzerinde bulmacanın çözülmesini hedefliyor.

[gallery link="file" td_select_gallery_slide="slide" columns="5" ids="16351,16352,16353,16354,16355"]

Oyun içerisinde yer alan ilk oyun modu 3-Match. Bu oyun modunda kullanıcılar farklı renkte ve farklı şekillerde bulunan küçük cisimleri hareket ettirerek 3 tane aynı cismi yatay veya dikey düzlemde hizalamaya çalışıyor. Hedeflenen puana ulaşmak için hamle sayılarını dikkate almaları gerekiyor. Diğer oyun modu olan Puzzle'da ise ekranın üst tarafında bulunan hedef şeklin aynısının alt taraftaki oyun tahtasında yapılmasını gerektiriyor. Oyun belirtilen hamle sayısında tamamlanarak bir sonraki yeni bulmacaya geçilerek devam ediyor. Toplamda 400 üzerinde bölümden oluşan bu oyun kullanıcıların aldığı puanlar ve başarılar ile kendi aralarında sıralanmalarını sağlıyor.

*28.12.2016 güncellemesi: Uygulama mağazadan kaldırıldı