Survivor 2024 All Star OGEDAY GİRİŞKEN ile ilgili flaş gelişme! Ogeday Girişken kimdir, kaç yaşında?

Survivor 2024 All Star OGEDAY GİRİŞKEN ile ilgili flaş gelişme! Ogeday Girişken kimdir, kaç yaşında?

Survivor 2024 All Star OGEDAY GİRİŞKEN ile ilgili flaş gelişme! Ogeday Girişken kimdir, kaç yaşında?

Survivor 2024 All Star'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Yarışmacılar kıyasıya mücadelesini sürdürürken bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümde Ogeday Girişken yerde acı içerisinde kıvranıyor. Ogeday'ın acı çektiği anlar sakatlığının ciddi olabileceğini gösteriyor. Peki Survivor Ogeday Girişken kimdir, sakatlandı mı? Yarışmaya devam edebilecek mi?

Survivor 2024 All Star'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Haftanın ikinci dokunulmazlık mücadelesinde iki takım arasında kıyasıya mücadele devam edecek. Oyun sırasında Ogeday Girişken sakatlık geçiriyor. Büyük acı çektiği yüz ifadelerine yansıyan Ogeday'ın yarışmaya devam edip edemeyeceği ise fanları tarafından merak edilmeye başlandı. Peki Survivor Ogeday Girişken kimdir, sağlık durumu nasıl, yarışmaya devam edebilecek mi?

SURVİVOR OGEDAY GİRİŞKEN SAKATLANIYOR

Survivor 2024 All Star'da bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümde Ogeday Girişken oyun sırasında sakatlanıyor. Acı içerisinde kıvranan yarışmacının sakatlığının ciddi olabileceği konuşulurken bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümde detaylar netleşmiş olacak.

SURVİVOR OGEDAY GİRİŞKEN KİMDİR?

Ogeday Girişken 1992 yılında Adana'da dünyaya geldi. İlk ve orta eğitimini Adana'da tamamlayan Ogeday Girişken Lisans eğitimini İstanbul Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü'nde okudu. Sporcu kimliği ile bilinen Ogeday Girişken, kürek sporu dalında Fenerbahçe'nin lisanslı sporcusu olarak 10 yıl boyunca kürek takımında yer aldı. Survivor 2017 Ünlüler-Gönüllüler'de mücadele ettikten sonra adını geniş kitlelere duyuran Ogeday Girişken, yarışmanın ardından Survivor Panaroma'da dönem dönem yorumculuk yaptı. 2017 Survivor şampiyonu olan Ogeday, yarışmanın ardından Bir Litre Gözyaşı, Savaşçı ve Alparslan: Büyük Selçuklu dizilerinde rol aldı. Survivor 2022 All Star'da mücadele eden Ogeday Girişken o sezonu 8. olarak tamamladı.