Son Dakika önemli gelişme açıklandı! Kurban Bayramı öncesi o kişilere 36 bin 100 lira ödeme yapılacak!

Son Dakika önemli gelişme açıklandı! Kurban Bayramı öncesi o kişilere 36 bin 100 lira ödeme yapılacak!

Son Dakika önemli gelişme açıklandı! Kurban Bayramı öncesi o kişilere 36 bin 100 lira ödeme yapılacak!

Kurban Bayramı’na kısa bir süre kala milyonlarca vatandaşı ilgilendiren önemli gelişme yaşandı. O kişilere ödeme yapılacağı duyuruldu. İşte tüm ayrıntılar...

Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli, Altıeylül Belediyesi personeliyle Hasan Can Kültür Merkezi'nde bir araya gelerek güzel haberi verdi. Şehirli, katılımcılara hitaben, "Siz değerli çalışma arkadaşlarımla bir araya gelmek beni büyük bir mutlulukla dolduruyor. Emekleriniz ve özveriniz için teşekkür ederim. Bu nedenle, sizlere ikramiye müjdesi vermek istiyorum" dedi.

“ALTIEYLÜL İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

Başkan Hakan Şehirli, Kurban Bayramı öncesinde Altıeylül Belediyesi'nde çalışan memurlara 4 bin TL bayram ikramiyesi verileceğini duyurdu. Bu kararın belediye tarihinde bir ilk olduğunu ve çalışanlar için hayırlı olmasını temenni ettiğini belirtti.

ALTIEYLÜL’DE GÖREV YAPAN MEMURLARA 4 BİN LİRA BAYRAM İKRAMİYESİ

Başkan Hakan Şehirli, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde belediyede görev yapan memurlara bayram ikramiyesi verileceğini duyurdu. Başkan Şehirli, "Belediyemizde görevli memur çalışanlarımıza Altıeylül Belediyesi olarak tarihinde ilk defa bayram ikramiyesi vereceğiz. Çalışanlarımıza 4 bin TL ödeme yapılacak. Bu kararın hayırlı olmasını temenni ediyorum" şeklinde konuştu.

"32 BİN 100 TL PROMOSYON ÖDEMESİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ"

Belediye Başkanı Hakan Şehirli, ALTAŞ A.Ş. personeli için yapılan banka promosyon anlaşmasında kişi başına 32 bin 100 TL ödeme yapılacağını duyurdu. Şehirli, promosyon ödemelerinin 15-16-17 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirileceğini belirterek "Göreve geldiğimiz günden bu yana çözüm bekleyen promosyon sorununu sonunda çözdük. ALTAŞ A.Ş. çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz anlaşmalarla 32 bin 100 TL'lik promosyon ödemesi yapacağız. Gece gündüz demeden emek veren çalışma arkadaşlarımıza hayırlı olsun." ifadelere yer verdi.