Son Dakika Müjdesi Akbank'tan Geldi: 18 Yaşını Doldurmuş Herkesin Hesabına 10 Bin TL Para Yatıracak!

Son Dakika Müjdesi Akbank'tan Geldi: 18 Yaşını Doldurmuş Herkesin Hesabına 10 Bin TL Para Yatıracak!

Akbank'tan başvuru yapanlara 10.000 lira ödeyeceğini duyurdu. Bankadan, 18 yaşını dolduranlara 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceğini açıkladı. İşte ödemenin detayları...

Yaşanan ekonomik kriz ve enflasyon nedeniyle milyonlarca kişi için ihtiyaç kredisi verilmeye başladı. Akbank'tan 10 bin liralık yüzde 0 faiz ile ihtiyaç kredisi insanlara resmen nefes aldıracak. Banka, yaptığı açıklamalar ile şartları taşıyan herkese kredi başvurusu sağlanabileceğini açıkladı. Akbank'tan, binlerce kişiye deva olacak 10 bin TL'lik faizsiz kredi müjdesini duyurdu. Kredinin faiz oranı ise %0 olarak açıklandı.

Akbank'tan 0 Faiz'li 10.000 Lira Kredi Verilecek

Akbank'tan duyurulan açıklamaya göre, yüzde 0 faiz ile 10.000 TL kredi almak için yapılması gereken tek şey, internetten ya da şahsen Akbank'a üye olmak gerekiyor. Açıklamada, faizsiz 10.000 TL ihtiyaç kredisi için 12 ay geri ödemesiz olarak verildiği belirtildi. Faizsiz olmadığından 12 ay vadeli 10.000 lira vadeli kredinin geri ödeme tutarı ise 10.000 TL olarak kalacak.

Akbank'tan Faizsiz 10 Bin TL Kredisine Başvurmak İçin Koşullar Nedir?

Yeni müşterilere özel olarak sunulan kampanya çerçevesinde 10.000 TL'ye kadar 12 ay vadeli ve %0 faizli ihtiyaç kredisi fırsatı sağlanıyor. Acil olarak paraya ihtiyacınız var ve şubeye gitme fırsatınız yoksa bu durum artık problem yaratmayacak. İhtiyaç kredinizi almanız için en hızlı yol Akbank Direkt Kredi olarak biliniyor. Duyurulan faiz oranı, bankadan sağlanan veriler ve kredi puanınıza ve sigorta kullanım durumunuza göre değişebiliyor. Sonuç olarak ise Akbank'a ilk kez üye olanlara toplam 10 bin liralık kredi alacak.

Akbank'tan 23.000 Lira Kredi Desteği Açıklandı

Akbank nakit ihtiyacı olanların yanında olmayı sürdürüyor. SMS ile başvuru yapanlar, 23 000 TL'lik ihtiyaç kredisini anında, koşulsuz ve belgesiz olarak bankadan alacaklar. Acil para ihtiyacı giderek yükseliyor. Yüksek miktarlarda ödeme arayanlar düzenli olarak bankanın kredi fırsatlarını araştırıyor. Hızlı kredi desteği ile son yıllarda dikkatleri çeken Akbank, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım için 23 Bin TL tutarında kredi desteği sağlıyor. Akbank'tan ihtiyaç kredileri, tek bir SMS ile anında ve düşük faizli olarak kullandırılmaktadır. İşte diğer detaylar...

Akbank'tan, acil nakit ihtiyacı olanlara yönelik 23.000 TL'lik hızlı ihtiyaç kredisi programı hayata geçirildi. Ayrıca düşük faizler ile 36 ay vade imkanı geri ödenebilmektedir. Akbank'tan verilen düşük faizli ihtiyaç kredisi almak herhangi bir ek koşula tabi tutulmamaktadır. Bu koşullar arasında;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • 18 yaşından büyük olmak
  • Kredi notunun 1200'den yüksek olması yer almaktadır.

Bu koşulu sağlayanlara Akbank’ın sunmuş olduğu kredi için SMS başvurusu sağlanmaktadır. Ayrıca Akbank'ın sunduğu krediye banka şubesinden de şahsen başvuru yapabilir, işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Akbank'tan EYT’lilere Ek Özel Kredi Desteği Sağlanacak

Akbank'tan, kredi almak isteyenlere ve EYT üyelerine de düşük faizli olarak ihtiyaç kredisi özel faiz oranları ile kredi imkanı sağlamaktadır. Akbank, 36 ay vadeli ve azami 50.000 TL'ye kadar uygun faizli EYT kredisi vereceğini açıkladı. Bankadan sunulan faiz oranları meblağ ve vade seçeneğine göre değişiklik gösterebiliyor.

Akbank resmi internet sitesinden gelen açıklamaya göre sigortasız kredi almak isteyenler de şubelerden başvuru işlemleri yapabilecekler. En uygun faiz oranları ile hızlı kredi almak isteyenler Akbank'ın sunmuş olduğu bu fırsatları hemen değerlendirebilirler. Ayrıca, SMS, internet bankacılığından ve mobil bankacılık ile günün her saati verilmektedir.