ŞOK ÇILDIRDI: Ayçiçek yağı, un, salça, çay, şeker Ramazan'da erzak FİYATLARI DÜŞTÜ! İşte Fiyatlar

ŞOK ÇILDIRDI: Ayçiçek yağı, un, salça, çay, şeker Ramazan'da erzak FİYATLARI DÜŞTÜ! İşte Fiyatlar

Ramazan ayının gelmesiyle beraber ŞOK marketler zinciri Ramazan kolileri ve hediye kartlarını müşteriye sunmaya hazırlanıyor. Şok CEO'su Uğur Demirel açıklama yaptı. Fiziki kartlar ve online satışlar sunulmaktadır. İşte detaylar.

Ramazan ayının yaklaşması ile tatlı telaşlar başlandı. Marketler, Ramazan ayı için hazırlıklarını tamamlamaya devam ediyor. Şok marketler zinciri, Ramazan ayı için özel erzak paketi hediye kartları oluşturdu.

Şok marketler; 'Ramazan gıda paketleri, hediye kartları veya dijital hediye alışveriş kodları satın alarak, birlik ve beraberliğin parladığı bu ay ihtiyaç sahiplerine yardım edebilir veya sevdiklerini hediyelerle sevindirebilirler.'

"Ramazan Bereketini Paylaşıyoruz" sloganıyla satışa sunulan gıda paketi; 13 çeşit temel gıda vardır: pirinç, mercimek, bulgur, makarna, ayçiçek yağı, un, salça, çay, şeker, tuz, çorba, zeytin gibi gıdalar bulunmaktadır.

Marketlerin yanı sıra paketleri Cepte Şok online'dan satın alabilirsiniz.

ŞOK MARKET CEO'SU AÇIKLADI

Ramazan ayı kampanyalarından bahseden Şok marketler CEO'su Uğur Demirel konuştu:

'Ramazan paylaştıkça sayıların çoğaldığına inandığımız bir aydır. Bu ay işbirliği yapmak ya da sevdiklerini neşelendirmek isteyen müşterilerimiz gıda kolileri, hediye kartları ya da satılan dijital kodlar ile diledikleri kişi ya da kuruma desteklerini verebilirler. Ülke olarak geçtiğimiz günlerde büyük bir felaket yaşadık, zor da olsa birlik ve beraberliğin önemini bir kez daha yaşadık. ŞOK Marketler olarak, Ramazan ayı boyunca dayanışma içinde olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.'

FİZİKİ KARTLAR DA SATIŞTA

'ŞOK Marketler 'de ayrıca fiziki Ramazan hediye kartları da satılıyor. Dileyenler toplu olarak da satın alabilecekleri bu kartlardan istedikleri tutar firmanın telefon numarasından tahsil edilebiliyor. Sadece dijital ortamdan yardım etmek isteyen müşterilerimiz, mesajlarını gönderebiliyorlar. dijital hediye satın alma kodunu dilediği telefon numarasına gönderir. Kodu aktarılan kişi, ilgili kodu hem mağazalarda hem de 'Cepte ŞOK'ta alışveriş yapmak için kullanabilir' ifadelerine yer verdi.