Müge Anlı'da inşaat ustası Şaban Ataş cinayetinin sır perdesi aralandı! Her şeyi yayın bittikten sonra itiraf etti

Müge Anlı'da inşaat ustası Şaban Ataş cinayetinin sır perdesi aralandı! Her şeyi yayın bittikten sonra itiraf etti

Müge Anlı'da inşaat ustası Şaban Ataş cinayetinin sır perdesi aralandı! Her şeyi yayın bittikten sonra itiraf etti

Muğla'da 52 gün önce kaybolan inşaat ustası Şaban Ataş'ın cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Müge Anlı’nın programına katılan Ataş'ın eski eşi Emine Karabulut’tan yayın sonrası şaşırtan itiraf geldi. İşte detaylar...

Muğla’da 22 Mart’ta ortadan kaybolan 52 yaşındaki Şaban Ataş’tan bir daha haber alınamadı. Müge Anlı’nın programında ele alınan cinayetin sır perdesi aralandı.

CESEDİN YERİNİ İTİRAF ETTİ

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ele alınan bir kaybolma vakasında, Şaban Ataş’ın eski eşi Emine Karabulut, çocukları ve akrabaları programa katıldı. İddialara göre, programın ardından Müge Anlı ile özel bir görüşme yapan Emine Karabulut cinayeti itiraf ederek cesedin yerini açıkladı.

CESET ŞABAN ATAŞ’A AİT ÇIKTI

Bu bilginin Seydikemer İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bildirilmesinin ardından ekipler belirtilen bölgeye yöneldi. Ekipler, Sarıyer mevkiinde taşlarla örtülmüş bir ceset buldu ve bu cesedin Şaban Ataş’a ait olduğu doğrulandı.

İPLE BOĞARAK ÖLDÜRMÜŞ

Boşanmalarına rağmen Şaban Ataş ile aynı evde yaşamaya devam eden Emine Karabulut, itirafında “Kahvaltıda Burhanettin Öztürk, Şaban ve ben oturuyorduk. Aralarında çıkan kavga sonucunda Burhanettin, Şaban’ı iple boğdu ve cesedi götürdü” dediği öne sürüldü.

3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Bu itirafın ardından 3 kişi gözaltına alındı.

NE OLMUŞTU

Müge Anlı’nın programına konuk olan Bahri Ataş, kayıp olan amcaoğlu Şaban Ataş'ı bulmak için yardım istemişti. Muğla'nın Fethiye ilçesi, Seydikemer beldesinden kaybolan Şaban Ataş hakkında çeşitli iddialar ortaya atılmıştı.

52 yaşındaki Şaban Ataş, Muğla'nın Fethiye ilçesinde ortadan kayboldu ve kendisinden haber alınamadı. Üç çocuk babası olan Şaban Ataş’ı aramak için Müge Anlı’ya kuzeni Bahri Ataş başvurdu.

Bahri Ataş, kuzeninin arkadaşı Burhan ile Şaban'ın karısı Emine arasında bir şeylerin olduğunu 5 yıl önce duyduğunu, bu durumlarını zamanında kuzenine bahsetmediğini, kuzeni ile yengesinin boşandığını anlattı.

Bahri Ataş "Yengem Emine kuzenimin motosikletiyle kaybolduğunu söyledi" iddiasında bulunmuştu. Müge Anlı röportaj için o eve gittiklerinde Şaban Bey'in motosikletini evin kapısında gördüklerini söyledi. İzleyici, iddia edilen gönül ilişkisinin 15 yıldır konuşulduğunu açıkladı. Emine Hanım bağlanan kişi ile arasında farklı bir mesele olduğunu, bu yüzden kendisine iftira attığını söyledi.