Mehmed Fetihler Sultanı dizisi oyuncusu Tuba Ünsal hastaneye kaldırıldı! Tuba Ünsal  sevenlerini göz yaşlarına boğdu

Mehmed Fetihler Sultanı dizisi oyuncusu Tuba Ünsal hastaneye kaldırıldı! Tuba Ünsal sevenlerini göz yaşlarına boğdu

Mehmed Fetihler Sultanı dizisi oyuncusu Tuba Ünsal hastaneye kaldırıldı! Tuba Ünsal sevenlerini göz yaşlarına boğdu

Ünlü oyuncu Tuba Ünsal’ın, FMF atağı geçirdiği ve apar topar hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Hayranlarını korkutan ünlü isim kişisel sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Şu sıralar Mehmed Fetihler Sultanı dizisinde Mara Hatun karakterine hayat veren ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından FMF atağı geçirdiğini ve hastaneye kaldırıldığını duyurdu.

Gece saatlerinde yaşanan bu olayı anlatan Ünsal, geçirdiği zor gecenin ardından sağlık durumuyla ilgili takipçilerini bilgilendirdi.

"Dün gece FMF atağı geçirdim ve hastaneye kaldırıldım. Bu süreçte bana yardımcı olan tüm hastane çalışanlarına teşekkür ederim. Hayatımın en zor gecesi olduğunu söyleyebilirim. Beni yalnız bırakmayan, acımı hafifletmek için çaba gösteren herkese minnettarım. Ancak atak sonrası vücudumun durumu nedeniyle bugün sete gidemedim."

FMF HASTALIĞI NEDİR

Ailevi Akdeniz Ateşi (FMF) Hastalığı olarak da bilinen bu rahatsızlık, göğüs, karın veya eklemde tekrarlayan ağrılı inflamasyon ataklarına sebep olur. Kalıtsal olan bu hastalık, anne ve babadan geçer ve genellikle döküntü, eklem ağrısı ve ateş gibi belirtilerle kendini gösterir.

adzfxvnogjytrsgfhdgjetywtrgsfh.jpg