MECLİSTEN GEÇTİ! PTT'den 50.000 TL ödeme yapılacak... T.C. Kimlik numarasını yazarak hemen başvurun!

MECLİSTEN GEÇTİ! PTT'den 50.000 TL ödeme yapılacak... T.C. Kimlik numarasını yazarak hemen başvurun!

Ödemelerin limiti 50.000 TL’ye kadar ulaştı! Başvu yapanlara PTT hesabından bu ödeme yatırılacak! İşte, 50.000 TL'lik PTT ödemesi ile ilgili tüm detaylar...

Ay sonunu getiremeyenlere, acil verilmesi gereken ya da yapılması gereken ihtiyaçlara özel olarak nakitte darlık yaşıyorsanız PTT'den verilen destek ödemesini 50.000 TL’ye kadar yükseltti. PTT'den verilen ihtiyaç kredisi çerçevesinde vatandaşlara sadece T.C. kimlikleri ile başvurmaları durumunda ödemeye yardımcı olmaktadır. 50.000 TL’ye kadar çıkan desteği almak için tek yapılması gereken ise T.C. kimlik ile başvuru işlemi yapmak oldu.

Ramazan ayı geldi çattı. Vatandaşlar ev alışverişini bolca yapabilmek ve evlerinde misafir ağırlamak istiyor. Diğer taraftan da ihtiyaçlar artarken, bir anda ortaya çıkan borçlar da olabiliyor. PTT’den yapılan bu duyuru ise şubelerde kuyruklar oluşturdu. İhtiyaç sahibi olan vatandaşların hepsi de başvuru işlemleri için sırada beklerken tüm işlemler çok kısa bir süre içinde çözülebiliyor. Peki, 50.000 TL'lik PTT ödemesi kimlere veriliyor? PTT'nin destek ödemesi için başvuru nasıl yapılır? PTT'den 50.000 TL ödeme almak için koşullar nedir? İşte bu ödemelere dair tüm detaylar...

PTT'den 50.000 TL Ödeme İçin Detaylar Nedir?

PTT'den sağlanan başvurular dahilinde ihtiyaç kredisi alacak olanlara 50.000 TL 36 ay vadeli olarak sağlanmaktadır. Ödemlerin PTT’den kısa sürede alınabilmesi de mümkündür. Başvuru yapacak olan kişilerin 18 yaşından büyük ve T.C. kimlik ile gelmesi gerekmektedir.

30.000 Lira PTT'den İhtiyaç Kredisi Verilecek

30.000 TL'lik PTT ihtiyaç kredisine başvuru yapmak için vatandaşlar SMS ile kısa sürede işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Şubeye gitmenize gerek kalmadan istedikleri kredi için T.C. kimlik numarası ile 3050’ye göndermeleri yeterli olacaktır. Onay gelmesi durumunda da PTT’den nakit para çekim işlemi yapılmaktadır.

Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Başvuru İşlemleri Nasıl Yapılır?

PTT vasıtası ile düşük faizli ihtiyaç kredisi başvurusu almak mümkün. Özellikle de 30 bin liraya kadar ki kredi tutarları PTT'den devlet destekli kurum olarak oldukça uygun faiz oranları sağlamaktadır. Kredi geçmişi ve kredi notunun yeterli olması durumunda 18 yaşın üzerinde başvuru yapan vatandaşlar bu ödemeyi alabilmektedir.