İstanbul'da Park yayında!

İstanbul'da Park yayında!

Bağımsız oyun geliştirme ekibi Mathf Games'in, bir yılı aşkın bir süredir üzerinde çalıştığı, sıra dışı park etme oyunu İstanbul'da Park 18 Şubat'ta Google Play'de yayınlandı. Oyun park etme oyunlarına yeni bir soluk kazandırmaya aday. Aynı zamanda ülkemizde üretilen, birebir gerçek mekanları konu alan ilk mobil oyun olma özelliğine sahip.

İstanbul'da Park, süre kısıtlamaları ve hasar kısıtlamaları gibi klasik park etme oyunu mekanikleri konusunda rakiplerinden ayrılıyor. Gerçekçi bir hasar sistemine, özgürlükçü bir süre sistemine ve diğer park etme oyunlarında bulunmayan serbest dolaşma özelliğine sahip.

Gerçekçi park etme görevleri, gerçekçi araç dinamikleri ve kültürümüzden barındırdığı parçalarla İstanbul'da Park Google Play'de Türkçe'nin yanında İngilizce ve Rusça olmak üzere toplamda 3 farklı dil seçeneğiyle oyuncularını bekliyor.

[linkbox tur="android" link="https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MathfGames.pii" img="https://www.bozuktus.com/wp-content/uploads/2016/02/istanbul-da-park-android-icon.jpg" gelistirici="Mathf Games" boyut="79 MB" fiyat="Ücretsiz"]İstanbul'da Park[/linkbox]