İş Bankası Resmen Duyurdu! Hesaplara 3000 TL Nakit Para Yatırılacak...

İş Bankası Resmen Duyurdu! Hesaplara 3000 TL Nakit Para Yatırılacak...

İş Bankası Maximum kredi kartı olanlara yeni kredi kartı başvurusu için isteyenlere 3.000 TL'lik maxipuan hediye kampanyasını açıkladı. İşte kampanyanın tüm detayları...

Bankalar tarafından kredi kartı kampanyaları devam ediyor. Hızla devam eden İş Bankası rekabetin dozunu arttıracak yeni fırsatları sundu. Başlatılan bu kampanya ile kredi kartı olanlara ve kredi kartı almak isteyenlere yönelik olarak 3.000 TL maxipuan kazanma imkanı sunuldu. İşte tüm detaylar...

Bankadan yapılan açıklamada Maximum kredi kartına başvuru yapan kişilerin kampanyalara katılımı ile aylık 3.000 liraya kadar maxipuan kazanma imkanı olduğunu açıkladı. Düzenlenen bu kampanyalardan Maximum kredi kartı olanlar da faydalanabiliyorlar. Bu kampanya kapsamında kişilere yaptıkları harcamalar üzerinden para iadesi kazanma fırsatı sağlanıyor.

İş Bankası Kredi Kartınız ile Maxi Puan Nasıl Alınır?

İş Bankası'ndan farklı ve çoğu sektörde binlerce TL'lik maxipuan kazanma imkanı sunacak. Bankadan yapılan duyuruda;

"Maximum Kart ile Türkiye çapında sayısı 440.000’i aşan Maximum üye işyerinde alışverişlerinizden MaxiPuan kazanıp, biriktirdiğiniz MaxiPuanları Maximum üye işyerlerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca Maximum üye işyerlerinde taksitli alışveriş yapabilir, böylece ihtiyaçlarınızı ertelemeden eşit taksitler halinde kolayca geri ödeyebilirsiniz" şeklinde açıklama yapıldı.

Yapılan duyuruda her harcama da kampanyaya katılan kişilere harcadıkça para iadesi hakkı sağlayacaktır.

İş Bankası'ndan Kredi Kartı Başvurusu Nasıl ve Nerden Yapılır?

Bankadan kredi kartı başvurusu gerçekleştirmek isteyen kişilere yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı;

"Hayatı maksimumda yaşatacak Maximum Kart'a sahip olmak için, İnternet Şubemizden, 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemizden, Bankamatiklerimizden ya da size en yakın şubemizden başvurunuzu yapabilirsiniz. Dahası, “MAXIMUM boşluk TC Kimlik Numaranız boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde)” yazıp 4402’ye kısa mesaj atarak da Maximum Kart başvurusunda bulunabilirsiniz" açıklaması yer aldı.